"39 i pół tygodnia". Znamy datę i godzinę emisji serialu! Kiedy nowe odcinki pojawią się w TVN?

Połowa wakacji za nami, a to oznacza że jesienna ramówka coraz bliżej! Już wkrótce na ekrany telewizorów powrócą znane i lubiane seriale, pojawią się także nowości. TVN przygotował m.in. kontynuację losów Darka Jankowskiego. Kiedy i o której oglądać "39 i pół tygodnia"?

Multimedia

Już tej jesieni na antenie TVN pojawi się kontynuacja serialu "39 i pół" pod tytułem "39 i pół tygodnia". Nowy sezon powraca po dziesięcioletniej przerwie! Tym razem los wystawi Darka (Tomasz Karolak) na ogromna próbę. Jankowski dowie się, że jest śmiertelnie chory i zostało mu dokładnie 39 i pół tygodnia życia.

Tomasz Karolak śpiewa "Nic nie może wiecznie trwać" prosto z... trumny!Zobacz więcej

"39 i pół tygodnia" wraca na ekrany 8 września! Serial będzie emitowany co niedzielę o godz. 21:30 na antenie stacji TVN. Ponownie spotkamy się z Darkiem Jankowskim i jego rodziną - żoną Anką (Daria Widawska), córką Amandą (Marina Łuczenko), synem Patrykiem (Alan Andersz) i synową Martą (Magdalena Lamparska). Nie zabraknie również postaci granych przez Dorotę Deląg, Wojciecha Mecwaldowskiego, Krzysztofa Stelmaszyka, Antoniego Królikowskiego czy Cezarego Kosińskiego. Do obsady "39 i pół tygodnia" dołączyli Monika Krzywkowska, Sandra Drzymalska i Bartosz Kasprzykowski. Czekacie na nowe odcinki?

Magdalena Lamparska wzięła ślub w Watykanie! Kim jest jej wybranek?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×