39 i pół tygodnia

"39 i pół tygodnia" odcinek 4. Karola wciąga Darka w ciąg intensywnych imprez. Zosia ucieka z domu [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 4. odcinku "39 i pół tygodnia" Darek najpierw spędza noc z Sandrą, a potem wpada w ciąg intensywnych imprez! Szybko okazuje się, że nie jest w stanie nadążyć za młodszym towarzystwem. Patryk ma coraz więcej problemów, a do tego martwi się o ojca. Postanawia go śledzić... Sprawdź, co wydarzy się w kolejnym odcinku serialu "39 i pół tygodnia"!

22.09.201939 i pół tygodnia

"39 i pół tygodnia" odcinek 2. Darek chce zniechęcić do siebie Ankę, a ona liczy na poprawę relacji z byłym mężem [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 2. odcinku "39 i pół tygodnia" Darek, nie chcąc by Anka cierpiała po jego śmierci, postanawia zrobić wszystko by ją do siebie zniechęcić. Ma zamiar pokazać się od najgorszej strony. Planuje nawet pomóc Piotrowi zawalczyć o serce byłej żony! Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w drugim odcinku serialu "39 i pół tygodnia".

08.09.201939 i pół tygodnia

"39 i pół tygodnia". Tomasz Karolak o wkręceniu Violi Kołakowskiej do serialu: Jest mamą moich dzieci, z dumą chciałem ją zaprezentować!

W "39 i pół tygodnia" wystąpi mnóstwo znakomitych polskich aktorów i aktorek. Obok Tomasza Karolaka, Darii Widawskiej, Moniki Krzywkowskiej czy Magdaleny Lamparskiej pojawi się też Viola Kołakowska, uczestniczka 4. edycji "Agent - Gwiazdy", a prywatnie mama dzieci odtwórcy głównej roli. Zobacz, jak Tomasz Karolak zareklamował w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl występ Violi Kołakowskiej w serialu "39 i pół tygodnia".

04.09.201939 i pół tygodnia

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×