"4 Blocks". Niemiecki kryminał o arabskich klanach powraca na antenę TVP!

Mamy doskonałą wiadomość dla wszystkich fanów niemieckiego serialu "4 Blocks". Kryminał opowiadający o arabskich klanach przestępczych w Berlinie powraca na antenę TVP!

Multimedia

Toni (Kida Khodr Ramadan) jest potomkiem arabskiego klanu kontrolującego jedną z berlińskich dzielnic. Mężczyzna chce odciąć się od rodziny i jej kryminalnej przeszłości i rozpocząć nowe, spokojne życie z żoną i córką. Jego plany niweczy policyjny nalot, podczas którego jeden z funkcjonariuszy ginie. Toni, aby ocalić klan i rodzinny interes, musi stanąć na czele gangu.

Najlepszy niemiecki serial doczeka się 3. sezonu! Kiedy premiera? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Toni Hamady jest przywódcą libańskiego gangu z Berlina. Mężczyzna planuje wycofać się z życia w półświatku, aby prowadzić życie przykładnego męża i obywatela. Niestety, jego szwagier, Latif, zostaje zatrzymany z dużą ilością kokainy. Aresztowanie mężczyzny może doprowadzić do rozpadu całej organizacji. Chcąc ratować sytuację, Toni znów staje na czele mafii. Nie podoba się to Abbasowi, jego bratu, który miał nadzieję przejąć kontrolę nad gangiem. Toni prosi swojego przyjaciela, Vince'a, by pomógł mu zaprowadzić porządek w szajce. Nie wie, że jest on tajnym agentem policji.

"4 Blocks". Honor, rodzina i kokainaZobacz więcej

Gwiazdami 1. sezonu serialu "4 Blocks" są Kida Khodr Ramadan, Frederic Lau, raper Veysel, Almila Bagriacik, raper Massiv oraz polsko-niemiecka aktorka Karolina Łodyga. Pierwsza transza serialu liczy 6 odcinków. Jeszcze nie wiadomo, czy Telewizja Polska zdecyduje się też pokazać 2. sezon "4 Blocks", który do tej pory w Polsce emitowała jedynie telewizja TNT.

Przypomnijmy, że w Niemczech obecnie trwają prace nad 3. sezonem "4 Blocks", który swoją premierę ma mieć jeszcze w tym roku.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×