"4 Blocks" sezon 2. Wiemy, kiedy premiera nowych odcinków! Raper GZUZ jedną z gwiazd tego sezonu! [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

"4 Blocks" - jeden z najbardziej udanych niemieckich seriali ubiegłego roku powraca z nowymi odcinkami! Sprawdźcie, kiedy odbędzie się premiera 2. sezonu "4 Blocks"!

Multimedia

"4 Blocks" na antenę niemieckiego TNT powróci 11 października. Prawdopodobnie, dokładnie tak jak to miało miejsce przy 1. sezonie, w tym samym czasie nowe odcinki serialu zadebiutują także na antenie TNT Polska.

Gdzie obejrzeć serial po polsku? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"4 Blocks" opowiada o arabskim klanie Hamadi, w szeregach którego znalazł się policjant pod przykrywką. W rolach głównych wystąpili Kida Khodr Ramadan, Frederick Lau, Veysel, Massiv oraz Almila Bagriacik. Za reżyserię odpowiadał Marvin Kren.

Za reżyserię 2. sezonu "4 Blocks" odpowiadają Oliver Hirschbiegel oraz Özgür Yıldırım. W serialu nie zabraknie nowych twarzy; szeregi obsady zasilili raper GZUZ, raperka Eunique oraz aktorzy David Schütter i Uwe Preuss.

GZUZ to jeden z najlepszych i najpopularniejszych niemieckich raperów. Reprezentant ekipy 187 Strassenbande urodził się w 1988 roku w Hamburgu. Na koncie ma dwa solowe albumy: "Ebbe & Flut" (2015) i niedawno wydany "Wolke 7" (2018), a także dwa krążki nagrane wspólnie z Bonez MC - "High & hungrig" (2014) i "High & hungrig 2" (2016). Album "Wolke 7" był promowany m.in. przez kontrowersyjny teledysk do numeru "Was Hast Du Gedacht".

2 sezon "4 Blocks" będzie liczyć 7. odcinków. Zobaczcie pierwszy zwiastun produkcji!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×