4. edycja Sabatu Czarownic w TVP 2!

Transmisją z 4. edycji "Sabatu Czarownic", estradowego widowiska odbywającego się na scenie kieleckiego amfiteatru "Kadzielnia", TVP2 rozpoczyna letnią podróż po wakacyjnych festiwalach, koncertach oraz kabaretonach.

Multimedia

Tegoroczny "Sabat czarownic" nawiązywać będzie do tematyki i symboliki magicznych obrzędów, ludowych baśni, podań oraz zjawisk nadprzyrodzonych.

Nie zabraknie także odniesień do legend o skarbach królowej Bony, ukrytych gdzieś w Górach Świętokrzyskich oraz do najsłynniejszych świętokrzyskich zbójów, wiedźm i diabłów.

Na kieleckiej scenie pojawią się ulubieńcy publiczności, artyści, którzy zapisali się już w historii polskiej muzyki, a także nowe, wschodzące gwiazdy. Wystąpią takie ikony jak "Budka Suflera", "Perfect", "Róże Europy", "Dżem" czy grupa "Lombard". Usłyszymy także grupę "Enej", Sylwię Grzeszczak oraz Rafała Brzozowskiego.

W "Kadzielni" pojawi się też, jak zawsze oryginalny, Kabaret Skeczów Męczących, który specjalnie na tę okazję przygotował skecze "regionalne".

"Sabat czarownic" to przygotowane z rozmachem widowisko, pełne efektów specjalnych, zrealizowane w multimedialnej scenografii, w tym roku inspirowanej sztuką tatuażu. Dla Kielc i regionu wydarzenie to stanowi już swoistą tradycję i stały element kulturalnego kalendarza.

Tymczasem już 6 lipca TVP2 zaprasza na kolejną letnią imprezę - transmisję szczecińskich "Wczasów z kabaretem". Natomiast w niedzielę 7 lipca Dwójka transmitować będzie "Szalom na szerokiej" - finałowy koncert Festiwalu Kultury Żydowskiej, a także pierwszy z koncertów trasy "Lata Zet i Dwójki". Zapraszamy!

"Sabat czarownic", sobota 22 czerwca, godz. 21.10

"Wczasy z kabaretem" - sobota 6 lipca, godz. 22.25

"Lato Zet i Dwójki" - niedziela 7 lipca, godz. 20.05

"Szalom na Szerokiej" - niedziela 7 lipca, godz. 23.15

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×