4. sezon "Blondynki" od 6 grudnia w TVP!

W niedzielę, 6 grudnia na antenę TVP1 powróci serial "Blondynka". Sprawdźcie, co wydarzy się w 4. sezonie.

Multimedia

"Blondynka" powraca z 4. sezonem do TVP1. Premiera nowych odcinków już w niedzielę, 6 grudnia o godz. 20:25.

W czwartej serii popularnego serialu doktor Sylwia Kubus w zależności od sytuacji będzie musiała być: matką Antka, przyjaciółką, kochanką, rozjemcą, spowiedniczką, powiernicą tajemnic, stróżem prawa, obyczajów i zdrowego rozsądku. Ale przede wszystkim jeszcze raz będzie musiała zawalczyć o siebie i swoją miłość. Sprawy uczuciowe pani weterynarz są bowiem nieuporządkowane. W czwartym sezonie „Blondynki” wątki osobiste są ściśle splątane z wątkiem społecznym – uratowany przez społeczność Majaków Rezerwat „Trzecie Bagno” tym razem na celownik weźmie władza powiatowa. Majaki mają się stać centrum „turystyki ptasiej”. W sprawę zostanie zamieszany doktor Fus, który - mimo woli - ma zostać Prezydentem Stowarzyszenia patronującego budowie.

W produkcji nie zabraknie nowych bohaterów. W Majakach na stałe zagości przyjaciółka głównej bohaterki - Jagna (magdalena Schejbal), Ewa Kasprzyk wcieli się w rolę dawnej przyjaciółki doktora Fusa (Krzysztof Gosztyła) i starosty Tomaszyc, a Krystian Wieczorek zagra Andrzeja Błażejczyka - bratanka księdza Błażejczyka.

Ponadto w obsadzie zobaczymy Andrzeja Grabowskiego, Izabelę Dąbrowską, Hannę Śleszyńską, Krzysztofa Kiersznowskiego, Tomasza Borkowskiego, Lilianę Głąbczyńską-Komorowską i Mariana Dziędziela.

CZYTAJ TAKŻE:
"DZIEWCZYNY ZE LWOWA" ZAMIAST "BLONDYNKI" JESIENIĄ 2015 W TVP1
JAK JOANNA MORO ODNALAZŁA SIĘ W ROLI "BLONDYNKI"? [WIDEO]

Przed premierą „Blondynki” w TVP1, Joanna Moro, Ewa Kasprzyk i Andrzej Grabowski 6 grudnia o godz. 18:30 pojawią się w programie „Jaka to melodia?” walcząc o pieniądze, które zostaną przekazane na cel charytatywny („Jaka to melodia?” od tego dnia będzie miała nową scenografię przygotowaną z okazji 18-lecia programu, przypadającego w tym roku).

Scenariusz do czwartej serii „Blondynki” w reżyserii Mirosława Gronowskiego napisali Andrzej Mularczyk i Przemysław Nowakowski. Serial po raz pierwszy pojawił się na Antenie TVP1 w marcu 2010 r., przyciągając przed telewizory wielomilionową widownię.

Komentarze

Skomentuj
  • ewa kasprzyk także w 5 serii blondynki (gość)

    Joanna Moro zagra w 5 sezonie blondynki w 2016 roku w maju 2016 roku ruszają zdjęcia do 5 serii blondynka TVP 1 HD serial

    28.11.2015 19:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×