„40 kontra 20”. Amira Ellili i Laura Łącz były kiedyś bardzo blisko. Gwiazda „Klanu” liczyła na ślub: „Syn kupił nawet pierścionek zaręczynowy”

Jakiś czas temu informowaliśmy, że Amira Ellili przez kilka lat była w związku z synem gwiazdy „Klanu”, Laury Łącz. Młodzi rozstali się w bardzo przyjaznych stosunkach, a aktorka do dziś bardzo ciepło wypowiada się o niedoszłej synowej.

Multimedia

Amira Ellili była w związku z synem Laury Łącz

Amira Ellili jest dziś znana jako uczestniczka 2. edycji randkowego show TVN pt. „40 kontra 20”. W programie związała się z Tomem Grabowskim, ale ich relacja już się rozpadła, co załamało wielu widzów show.

Amira Ellili już tak nie wygląda! Była partnerka Toma Grabowskiego zaszalała z metamorfozą!Zobacz więcej

Telemagazyn.pl odkrył jakiś czas temu, że pochodząca z Tunezji Amira Ellili dorastała w Polsce i przez pewien czas była dziewczyną syna Laury Łącz, Andrzeja Chamca.

Niedoszła teściowa Amiry wyjaśniła w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl, co ich łączyło.

Mój syn od przedszkola do matury był uczniem liceum francuskiego i tam poznał Amirę, którą wszyscy nazywali wtedy Emira. Zakochali się w sobie, to była ich pierwsza miłość. Syn kupił nawet pierścionek zaręczynowy, a ja już byłam przekonana, że pojadę na ślub do Tunezji, już wyobrażałam sobie moje wnuki, ale niestety rozstali się z jej powodu. Myślę, że ona po prostu była jeszcze za młoda - powiedziała aktorka w rozmowie z Kaliną Szymankiewicz z cozatydzien.tvn.pl.

Tom Grabowski z nową partnerką chce wystąpić w kolejnym programie! Zobacz więcej

Laura Łącz nie szczędzi jednak Amirze ciepłych słów. Wiadomo, że młodzi rozstali się w przyjaznych stosunkach. -Do tej pory obserwujemy się i lajkujemy z Amirą na Instagramie. Pamiętam, że bardzo to wszystko obie przeżywałyśmy, rozstałyśmy się ze łzami w oczach. Andrzej ma w tej chwili dziewczynę, ale jego stosunki z Amirą są bardzo ciepłe. To bardzo dobra, utalentowana dziewczyna. Organizując pokazy mody, często ją angażowałam, bo była wówczas żywo zainteresowana pracą modelki. Życzę jej dużo szczęścia - dodała w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl aktorka.

Wiedzieliście o tym?

Zobacz galerię

Kim jest Amira Ellili?

Amira Ellili (Emira Ellili) ma 27 lat i pochodzi z Tunezji. Skończyła francuskie liceum w Warszawie. Od dawna interesuje się modą oraz modelingiem i już jako nastolatka zaczęła pracę w tej branży. Jak sama przyznawała, sprawia jej to wielką radość oraz daje dużo satysfakcji. Od najmłodszych lat chciała odkrywać świat, co teraz może realizować. W 2014 roku Amira wzięła udział w konkursie Miss Egzotica 2014. Studiowała zarządzenie na Akademii Leona Koźminskiego. Brała udział w programie edukacyjno-charytatywnym „Debiutantki”, który kształtuje młodych ludzi w poszanowaniu do uniwersalnych wartości, polskiej tradycji i najlepszych wzorców.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Obecnie Amira zajmuje się eksportem kosmetyków na rynki afrykańskie i kraje Bliskiego Wschodu. Pracę z pewnością ułatwia fakt, że 27-latka mówi płynnie w 5 językach! Poza tym, Amira nie zrezygnowała z modelingu. Wciąż bierze udział w licznych sesjach zdjęciowych, a także w 2020 roku zagrała w teledysku rapera Sobla do utworu „Daj mi znać”.

Zobacz galerię

Amello była fenomenem 2. edycji! Co dziś słychać u piękności, która niemal skradła serce Toma?Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×