fot. TVN
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze
[4/25]

"40 kontra 20". Kim są uczestniczki, które będą walczyć o miłość? Kogo wybiorą Robert Kochanek i Bartosz Andrzejczak? Ile mają lat?

BEATA DETHLOFF

Lekarz medycyny estetycznej I ANTI-AGING (medycyna przeciwstarzeniowa). Ufają jej znane gwiazdy w Polsce, z którymi teraz się przyjaźni. Prowadzi dwie kliniki. Do wszystkiego doszła sama i to jest jej największą dumą. Kocha swoje dzieci dla których jest w stanie zrobić wszystko. Praca jest dla niej pasją. Prywatnie – ciepła i pomocna, wrażliwa na krzywdę innych. Promuje zdrowy styl życia i sama żyje zgodnie z jego zasadami, m.In. stosuje dietę zgodną z DNA oraz regularnie uprawia sport. W wolnych chwilach czyta, spędza czas z córkami, spotyka się z przyjaciółmi, a także medytuje i podróżuje. Jako swoje największe zalety wymienia: odwagę, wizjonerstwo, determinację, pracowitość i życie zgodne z wartościami takimi jak miłość, przyjaźń, empatia.

[4/25] "40 kontra 20". Kim są uczestniczki, które będą walczyć o miłość? Kogo wybiorą Robert Kochanek i Bartosz Andrzejczak? Ile mają lat?


×