„40 kontra 20”. Magdalena Bolesławska zapowiada metamorfozę! Planuje sporo schudnąć i odzyskać formę z programu

Magdalena Bolesławska to uczestniczka 2. edycji programu „40 kontra 20”, której udało się dojść aż do finału. Choć emisja się skończyła, a ona sama została odrzucona, z powodzeniem podtrzymuje zainteresowanie swoją osobą. Właśnie zapowiedziała sporą metamorfozę. Chce schudnąć ponad 10 kilogramów!

Multimedia

„40 kontra 20”. Magdalena Bolesławska

Magdalena Bolesławska dała się poznać widzom za sprawą programu „40 kontra 20”. 41-latka dotarła do finału show, ale wtedy niestety została odrzucona przez młodszego od siebie Tomka. Mężczyzna wybrał Katarzynę Kilanowską, jednak ta relacja już dawno należy do przeszłości.

Katarzyna Kilanowska rozstała się z partnerem? Fani nie mają co do tego żadnych wątpliwości!Zobacz więcej

Uczestniczka show z powodzeniem podtrzymuje zainteresowanie swoją osobą. Niedawno brylowała na ściance na premierze polskiej komedii „Niebezpieczni dżentelmeni”. Jest również aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie wchodzi w bezpośrednią interakcję z obserwatorami. Ostatnio podzieliła się przemyśleniami dotyczącymi swojej figury, które sprowokowało pytanie internauty o wzrost i wagę.

Boską figurę miałam w programie 1,5 roku temu. Teraz jestem grubą 🐽😂 wg mnie i proszę darujcie sobie komentarze na ten temat. Zrobię na wiosnę post i będzie znów figurka 👌. Tak jak lubię czyli 56-58 kg. Ale przynajmniej mam cycuszki o które mnie już posądzaliście, że są zrobione 😂 albo że jestem w ciąży 😂

Bolesławska podała również swoją obecną wagę, wyznając ile tym samym planuje schudnąć.

Teraz ważę 70! Mam 176 cm wzrostu

Magdalena Bolesławska zapowiada metamorfozę. Zobacz jej zdjęcia!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Hoop (gość)

    Ani mnie to ziębi, ani grzeje.

    04.02.2023 11:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×