"40 kontra 20". Robert Kochanek się oświadczył. Pierścionek zaręczynowy już na palcu narzeczonej!

Robert Kochanek wybrał jedną z uczestniczek programu "40 kontra 20", a teraz dokonał wyboru - teoretycznie - na całe życie. Jego wybranką została Kinga Zapadka.

Multimedia

Robert Kochanek narzeczona

Nie tylko się nie rozstali, ale staną przed ślubnym ołtarzem. Robert Kochanek i Kinga Zapadka będą małżeństwem, chociaż widzowie przewidywali rozpad ich relacji. 43-letni tancerz jest starszy od swojej narzeczonej o 18 lat. Poznali się w programie "40 kontra 20", w którym Kinga już pierwszego dnia zrobiła na nim ponoć piorunujące wrażenie. Potem Kochanek nie mógł się zdecydować na jedną z trzech kobiet, jakie adorował, czym zirytował widzów oskarżających go o granie uczuciami zawodniczek.

Robert Kochanek podpadł widzom. Zachowanie tancerza ostro krytykowane w sieciZobacz więcej

Ale to już przeszłość, bo teraz:

Robert Kochanek i Bartosz Andrzejczak walczą o miłość! Kim są panie, które będą chciały skraść ich serca? Ile mają lat?Zobacz więcej

Kinga Zapadka od mieszka w Warszawie od sześciu lat i studiuje prawo. Uważa siebie za osobę ambitną, pracowitą, zdecydowaną, lojalną i szczerą. lojalność i szczerość. Ceni również w sobie wrażliwość, empatię, chęć niesienia pomocy innym i wierność.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gila (gość)

    Zenada

    11.11.2021 19:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×