"40 kontra 20". Robert Kochanek w randkowym reality show! Kiedyś występował w "Tańcu z gwiazdami"

Robert Kochanek został uczestnikiem "40 kontra 20", pierwszej polskiej edycji randkowego programu! Kochanek występował kiedyś w "Tańcu z gwiazdami". Uczył tańczyć Joannę Liszowską, Małgorzatę Sochę czy Joannę Koroniewską.

Multimedia

"40 kontra 20" - o czym jest program?

Miłość nie pyta o wiek - to główne przesłanie najnowszego randkowego show "40 kontra 20", w którym dwóch wyjątkowych mężczyzn – starszy i młodszy - będzie rywalizować ze sobą o względy kilkunastu atrakcyjnych, pewnych siebie kobiet w różnych grupach wiekowych. W wyborze tej jedynej może liczyć się wszystko – lecz nie metryka. Ten warunek w programie nie ma żadnego znaczenia, dlatego kandydatki do serca panów to zarówno ambitne, nowoczesne, silne, dojrzałe kobiety jak i młode, wyzwolone, pewne siebie dziewczyny. Wszystkich uczestników mimo odmiennych charakterów, doświadczeń i planów na przyszłość, łączy jedno – szukają miłości.

Uczestnicy wspominają pobyt na Zanzibarze. Stifler nie odnalazł się w survivalowym klimacie. Jak pozostali?Zobacz więcej

Robert Kochanek w randkowym reality show! Kiedyś występował w "Tańcu z gwiazdami"

Robert Kochanek to utytułowany tancerz, choreograf i właściciel szkoły tańca. Znany z popularnego show tanecznego Taniec z gwiazdami (TVN), gdzie przez wiele sezonów partnerował najpopularniejszym gwiazdom w kraju, takim jak Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Joanna Koroniewska czy Daria Widawska. Miłość do tańca, rytmu i muzyki ma we krwi. Zwyciężył w wielu prestiżowych konkursach tanecznych. Dziś, businessman, właściciel szkoły tańca. Otwarty, inteligentny, towarzyski.

Zdecydował się na udział w programie "40 kontra 20" ponieważ chciałby znaleźć prawdziwą miłość, w którą ciągle wierzy. Nie ma wyobrażenia idealnej kobiety, bo nigdy nie wiadomo z kim zaiskrzy. Oprócz tańca kocha sztukę, antyki, jazz, sporty wodne. Punktualny, opiekuńczy, zdyscyplinowany.

Polskie programy randkowe. Oto 10 produkcji, w których można znaleźć miłość! Zobacz więcej

"40 kontra 20" to pierwszy w historii polskiej telewizji program typu dating show, w którym nie ma podziału na wiek. Biorą w nim udział kobiety od 20 do 50 lat oraz mężczyźni w dwóch grupach wiekowych – poniżej 30 roku życia oraz powyżej 40.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Chlor z wiejskiej osp xxx (gość)

    Ten program to totalny b@dziew

    21.07.2021 20:56
  • Monika. (gość)

    Cześć panowie, mam na imie Monika. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu. Numer telefonu i więcej fotek wrzuciłam na swój profil tutaj: http://panieonline.pl/monika26

    27.06.2021 12:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×