"41 dni nadziei". Shailene Woodley i Sam Claflin razem! Kiedy premiera filmu? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

On wrażliwy, charyzmatyczny i twardo stąpający po ziemi, nie lubi podejmować ryzyka, woli wszystko starannie zaplanować. Ona energiczna, wesoła uwielbiająca pokonywać własne słabości. Tę dwójkę w filmie „41 dni nadziei” łączy bardzo mocna więź, której nie są w stanie przełamać żadne, najtrudniejsze nawet warunki zewnętrzne. Kiedy premiera filmu?

Multimedia

W roli Tami i Richarda zobaczymy duet młodych, utalentowanych i dobrze znanych aktorów – Shailene Woodley i Sama Claflina. Choć pierwszy raz zagrali wspólnie, nie mają wątpliwości, że przyjaźń jaka zawiązała się między nimi na planie przetrwa lata.

Stawką w tej grze jest życie jej dziecka! Wkrótce w kinach nowy polski thriller! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

„Sam Claflin jest jednym z moich ulubionych ludzi”, mówi Shailene. Woodley i Claflin spotkali się na Fidżi na dwa tygodnie przed rozpoczęciem zdjęć, żeby lepiej się poznać i przemyśleć łączące ich postaci uczucie. „Bardzo nam to pomogło, bo mogliśmy na spokojnie bez presji czasu, się zgrać, najpierw tak czysto po ludzku, a później zawodowo. A, że od samego początku świetnie się dogadywaliśmy, po tych dwóch tygodniach przygotowań staliśmy się przyjaciółmi”, dodaje aktorka.

Oficjalne piosenki na mundial. Która jest lepsza? [RANKING+WIDEO]Zobacz więcej

Dla Claflina kluczowe w całym projekcie było odpowiednie ukazanie romansu Tami i Richarda. „Zawsze podchodzę do granej postaci w kontekście całości scenariusza, ale w tym przypadku starałem się przyjmować również perspektywę Tami – oglądałem wiele wydarzeń jej oczyma, co było dla mnie dość intensywnym doświadczeniem”, wyjaśnia aktor i dodaje „Zakochałem się w nich obojgu, dlatego cały okres zdjęciowy był dla mnie tak emocjonalnym przeżyciem. Jeszcze przed rozpoczęciem zdjęć podejrzewałem również, że łatwo mi będzie zakochać się w Shailene. Nie myliłem się!”.

"41 DNI NADZIEI" W KINACH OD 6 LIPCA

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×