4,4 mln widzów meczu Polska - Gruzja w Polsacie i Polsacie Sport

4,4 mln kibiców przed telewizorami - to średnia oglądalność sobotniego meczu Polska - Gruzja na antenach Polsatu i Polsatu Sport. Podczas nadawania meczu przed telewizorami był co drugi widz w obu grupach audytoryjnych!

Multimedia

Spotkanie rozgrywane na Stadionie Narodowym w Warszawie w ramach eliminacji Euro 2016 zakończyło się doskonałym wynikiem 4:0, po piorunującej końcówce Polaków, golu Arkadiusza Milika i 3 bramkach Roberta Lewandowskiego.

Na antenie Telewizji Polsat mecz śledziło średnio ponad 3 mln 700 tys. widzów, a 640 tys. widzów oglądało transmisję w Polsacie Sport. Łącznie na obu antenach mecz oglądało 49,29 proc. widzów w grupie 16-49 oraz 45 proc. w grupie 4+. Ponad 7 mln 550 tys. – to liczba kibiców obu anten, którzy choć przez minutę oglądali spotkanie. 1,1 mln więcej widzów zgromadziła emocjonująca druga połowa meczu, a 5 mln 645 tys. kibiców na obu antenach śledziło piorunującą końcówkę Polaków, w której Robert Lewandowski strzelił hattricka.

Mecz komentowali Mateusz Borek i Roman Kołtoń, a w studio gośćmi Bożydara Iwanowa byli m. in. Dariusz Dziekanowski, Tomasz Łapiński i Jacek Ziober.

Kolejne spotkanie eliminacyjne reprezentacja Polski rozegra 4 września na wyjeździe z Niemcami. Biało-czerwoni są liderem grupy D z 14 punktami na koncie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×