5 najlepszych nowych komedii DO ZOBACZENIA w wakacje [WIDEO]

W 21. odcinku programu "Do zobaczenia" pokazujemy 5 najlepszych nowych komedii, które można zobaczyć w sieci i w telewizji. Przy jakich produkcjach nie będzie można powstrzymać się od śmiechu?

Multimedia

"Do zobaczenia" to nowy program, przygotowany przez redakcję serwisu Telemagazyn.pl i studio Vivi24. Skrupulatnie przeglądamy programy telewizyjne wszystkich stacji, sprawdzamy repertuary kinowe oraz szukamy nowości do obejrzenia na VOD. Wszystko po to, abyście wiedzieli, co jest najbardziej warte obejrzenia!

Odważny, tajemniczy i przebiegły. Tom Hardy w wojennym hicie Nolana i 4 innych odsłonach! [WIDEO]Zobacz więcej

W 21. odcinku pokazujemy 5 najlepszych według nas komedii, które w ostatnim czasie można było oglądać w kinach. Zaczynamy od 3. części przygód najsławniejszej singielki świata - Bridget Jones. Ta zwariowana komedia wprawi w dobry nastrój nie tylko panie. Polecamy także wyjątkowo udaną włoską komedię z Polką - Kasią Smutniak w obsadzie oraz nominowany do wielu nagród nieprzeciętny film z Meryl Streep i Hugh Grantem. Zaręczamy, że rozbawi Was też lekka opowieść o nieco nadopiekuńczym ojcu (Bryan Cranston) i jego krnąbrnym przyszłym zięciu (James Franco), a także animowana pikantna komedia dla dorosłych.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×