50 lat "Doktora Who"! Jubileusz serialu w BBC!

BBC i BBC Worldwide uruchomiły interaktywną witrynę internetową i rozpoczęły kampanię społecznościową z udziałem fanów dla uczczenia jubileuszowego odcinka "Doktora Who", przygotowanego na pięćdziesięciolecie tej wyjątkowej serii.

Multimedia

BBC zaprasza na odcinek specjalny pt. "Dzień Doktora" w sobotę 23 listopada o 20:50. Doktor podróżuje w sieci w cyfrowej Tardis!

Dzięki interaktywnej, trójwymiarowej TARDIS, fani serialu mogą wyrażać poparcie dla Doktora: wysyłać wiadomości, przesyłać własne prace i poznawać dzieła innych internautów. Odwiedzających witrynę wita specjalny materiał filmowy z udziałem Matta Smitha w roli Doktora, a do przeglądania jej zasobów służy obracająca się złota TARDIS. Fani mogą także przesyłać wiadomości ze słowami wsparcia dla Doktora i umieszczać je na Facebooku, Twitterze i Instagramie. Każdy post oznaczony tagiem #SaveTheDay pojawia się na stronie www.doctorwhosavetheday.com i tworzy kolejny fragment statku, przy okazji odsłaniając fragmenty jubileuszowego odcinka.

Odcinek specjalny zostanie wyemitowany na antenie BBC Entertainment w sobotę 23 listopada o godzinie 20:50. W tym samym czasie będą go mogli oglądać widzowie w ponad 80 krajach świata.

W specjalnym, jubileuszowym odcinku na 50-lecie serii Doktorzy muszą sprostać nie lada wyzwaniom. W roku 2013 coś strasznego zaczyna się dziać w londyńskiej National Gallery; w roku 1562 w elżbietańskiej Anglii ktoś chce zrealizować swoje mordercze zamiary; a gdzieś w przestrzeni kosmicznej zbliża się ostateczne rozstrzygnięcie wyniszczającej, trwającej od wieków wojny. Doktor musi też stawić czoła własnej, groźnej przeszłości. Stawką w tej grze jest cała rzeczywistość.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×