"50 m²". Engin Öztürk, czyli Selim z "Grzechu Fatmagül" gwiazdą nowego serialu Netfliksa. Zobacz pierwsze zdjęcia z planu

Już w styczniu na Netflix zadebiutuje kolejny turecki serial. Tym razem w roli głównej widzowie będą mogli oglądać Engina Öztürka, czyli Selima z serialu "Grzechu Fatmagül". O czym będzie serialowa nowość pt. "50 m²"? Poznaj pierwsze szczegóły.

Multimedia

"50 m²" ("50 MetreKare") to nowy serial oryginalny Netflix produkcji BKM. Autorem scenariusza jest Burak Aksak, który obok Selçuka Aydemira będzie również pełnił rolę reżysera. Główną rolę w serialu zagra Engin Öztürk, turecki aktor znany z roli Selima z serialu "Grzechu Fatmagül".

Kıvanç Tatlıtuğ w głównej roli w nowym serialu! Wiemy, o czym będzie!Zobacz więcej

"50 m²" - o czym jest serial?

Łatwo jest dostać drugą szansę od losu, ale trudniej dobrze ją wykorzystać. Gölge jest człowiekiem od brudnej roboty Serveta Nadira, który go wychował. Mężczyzna nie pamięta nic ze swojego dzieciństwa, a jedynym łącznikiem z przeszłością jest pewna fotografia. Po ucieczce od Nadira Gölge znajduje schronienie w zakładzie krawieckim o powierzchni 50 m² w dzielnicy Güzelce. Nowi sąsiedzi biorą go za Adema, syna niedawno zmarłego krawca imieniem Adil. Choć nowa sytuacja to dla niego nie lada wyzwanie, Gölge odmieni życie dzielnicy — a dzielnica odmieni jego życie.

Engin Öztürk w serialu "50 m²" wcieli się w Gölge. Czy widzom spodoba się kolejny turecki serial Netfliksa? Przekonamy się o tym już pod koniec stycznia. Globalną premierę serialu "50 m²" w serwisie Netlifx zaplanowano na 27 stycznia 2021 r.

W galerii możesz zobaczyć, jak Engin Öztürk prezentuje się w roli Gölge. Zobacz zdjęcia!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • agadex (gość)

    Chyba się Wam aktorzy pomylili... Wstyd...Dziennikarstwo nie dopuszcza takich błędów....Douczcie się....

    31.12.2020 11:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×