500. odcinek serialu TVP2 "Na dobre i na złe"

21 listopada o godz. 20:40 TVP2 pokaże jubileuszowy, 500. odcinek serialowego hitu o losach lekarzy z Leśnej Góry i ich podopiecznych.

Multimedia

"Na dobre i na złe", emitowane o nowej porze w jesiennej ramówce, średnio ogląda prawie 5,5 mln widzów w grupie 4+.

W 500. odcinku "Na dobre i na złe" widzowie zobaczą m.in. niespodziewaną akcję ratunkową podczas wyjazdu na piknik Wiki, Agaty, Przemka i Marka oraz dalszą walkę Jamesa o ukochaną Hanę, która nie może zapomnieć o Piotrze.

Z okazji jubileuszu zostanie przygotowana m.in. montażówka wspominkowa oraz galeria zdjęć z produkcji od pierwszego odcinka. Fani "Na dobre i na złe" będą mogli przypomnieć sobie serialową przeszłość na oficjalnej stronie: www.nadobre.tvp.pl

Produkcja "Na dobre i na złe" emitowana jest od 13 lat w TVP2. W tym czasie uplasowała się w czołówce najbardziej lubianych i najchętniej oglądanych polskich seriali. Obecnie, w jesiennej ramówce, perypetie lekarzy z Leśnej Góry śledzi średnio prawie 5,5 mln widzów w grupie 4+ oraz 2 mln w grupie komercyjnej 16-49. Udziały serialu w rynku wynoszą odpowiednio: 34,6 proc. i 29,8 proc. (Dane: Nielsen Audience Measurement - 5 września - 14 listopada 2012).

W nowym, 14. sezonie serialu widzowie oglądają na szklanym ekranie postacie kreowane przez znanych im już aktorów, m.in.: Marka Bukowskiego, Mariana Opanię, Bartosza Opanię, Piotra Garlickiego, Kamillę Baar, Anitę Sokołowską, Emilię Komarnicką. W serialu ponownie pojawił się też Michał Żebrowski. A ponadto do plejady polskich gwiazd dołączył nowy aktor - Jan Wieczorkowski - grający kardiologa Marka Rogalskiego.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×