"54 godziny" odcinek 1. Nimiecki miniserial o nieudanym napadzie na bank na antenie Epic Drama. Ta historia wstrząsnęła Niemcami!

Już w czwartek, 28 maja 2020 r. na kanale Epic Drama zobaczymy pierwszy odcinek miniserialu "54 godziny". O czym jest? Co się wydarzy? Poznaj szczegóły!

Multimedia

"54 godziny" odcinek 1. w czwartek, 28.05.2020 o godz. 21:30 na Epic Drama! - sprawdź program tv

W leniwy, gorący, letni dzień w 1988 roku doszło do niezwykłego napadu na bank. Uciekający przez policją bandyci wzięli cały autobus zakładników. Pościg za przestępcami miał tragiczny finał. Policjanci ośmieszyli się, działając po amatorsku, a w sprawnej akcji przeszkadzali dziennikarze, którzy nie myśląc o dobru zakładników starali się uzyskać jak najlepsze zdjęcia i wywiady z bandytami.

"Okręt" powraca z 2. sezonem! Jakie inne seriale i filmy oglądać w maju na Epic Drama? Zobacz więcej

Rösner, przywódca gangsterów, z zimną krwią dokładnie zaplanował cały napad i kierował tym, co działo się później. Jego wspólnik, Degowski, czerpał złowrogą przyjemność z manipulowania mediami, a przy tym był brutalny i nieprzewidywalny. Kiedy stracił panowanie nad sobą, przestępcy wybrali spośród zakładników dwie młode kobiety i zaczęli wraz z nimi uciekać innym samochodem. Sytuacja wkrótce wymknęła się kompletnie spod kontroli.

Dwuczęściowy miniserial "54 godziny" otrzymał 13 nominacji do różnych nagród i zdobył dziewięć trofeów w sezonie 2018-2019. Reżyser Kilian Riedhof był czterokrotnie nominowany i został uhonorowany nagrodą Drama Award w Seulu. Z kolei scenarzysta Holger Karsten Schmidt otrzymał Bavarian TV Award, a aktor Albrecht Schuch - DSP Award za rolę fotografa Petera Meyera.

Dowódca U-boota Johannes Von Reinhartz otrzymuje nową misjęZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×