6. sezon Dextera od 27 września na 13th Street Universal

Długo wyczekiwany 6. sezon serialu "Dexter" pojawi się od 27 września na kanale 13th Street Universal.

Multimedia

Premierowe odcinki będzie można oglądać w czwartki o godzinie 22.00. Tym razem Dexter będzie musiał poradzić sobie nie z jednym, ale z dwoma przeciwnikami - zabójcą mentorem i jego uczniem.

Tytułowy Dexter Morgan (wielokrotnie nagradzany za tę rolę Michael C. Hall- zdobywca, między innymi: Złotego Globu czy nagrody Gildii Aktorów Amerykańskich) to mężczyzna o dwóch obliczach. Na co dzień jest przykładnym ojcem, pracującym jako analityk krwi w Miami Metro Police Department. Uczynny, solidny i cichy Dexter ma jednak swój sekret. W nocy ujawnia naturę seryjnego mordercy.

Mały Dexter, sierota przygarnięta przez policjanta Harry’ego, szybko odkrywa w sobie skłonność do zabijania. Kiedy przybrany ojciec odkrywa mroczny sekret syna, uczy go kodeksu zachowań, dzięki którym zabójca może pozostać bezkarny.

Motywem przewodnim 6. sezonu "Dextera" jest pościg za The Doomsday Killers. Mordercy (tym razem jest ich dwóch) wzorują swoje zbrodnie na scenach z Apokalipsy św. Jana. Dokonując serii zabójstw, wierzą, że zbawią świat. W nowym sezonie Dexter znajduje przyjaciela w byłym skazańcu, nawróconym przez Boga Bracie Samie (w tej roli raper Mos Def), który zasiewa w głównym bohaterze ziarno niepewności. Sugestia mężczyzny jest tak skuteczna, że Dexter zaczyna zastanawiać się nad moralnością i sensem swoich wyborów.

Premierowe odcinki 6. sezonu serialu "Dexter" w czwartek 27 września o godz.22:00 tylko na kanale 13thStreet Universal.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×