7. edycja "The Voice of Poland" jesienią 2016! Będzie nowa obsada show!

Dyrektor TVP2 poinformował, że w jesiennej ramówce stacji pojawi się 7. edycja "The Voice of Poland".

Multimedia

Ostatnio pojawiły się doniesienia, że pomimo zapowiadanego na jesień 2016 powrotu "The Voice of Poland", program może być zastąpiony przez inny format. Dyrektor TVP2 Maciej Chmiel poinformował Wirtualnemedia.pl, że stacja rozważa wprowadzenie autorskiego show.

CZYTAJ TAKŻE:
NIE BĘDZIE NOWEJ EDYCJI "THE VOICE OF POLAND"?
KOLEJNA ODSŁONA "THE VOICE OF POLAND" DOPIERO JESIENIĄ 2016?

Okazuje się jednak, że "The Voice of Poland" wróci na ekrany jesienią, ponieważ do tego zobowiązują stację umowy poprzedniego zarządu.

– Jesienią widzowie TVP2 obejrzą siódmą odsłonę tego formatu. Jesteśmy zobligowani do realizacji programu przez zapis w umowie, którą podpisał poprzedni zarząd Telewizji Polskiej. Będziemy respektować jej warunki – powiedział Chmiel serwisowi.

TVP2 planuje jednak zmiany wśród prowadzących i trenerów "The Voice of Poland". Szczegóły nie są jeszcze znane.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ALICJA KUKUŁKA (gość)

    Moim zdaniem że chcemy jeszcze oglądać THE VOICE OF POLAND NAJLEPSZY GŁOS a kiedy będzie program telewizyjny

    25.07.2016 02:59
  • Patrycja (gość)

    Margaret | Maria Sadowska | Tomson i Baron | Andrzej Piasek Prowacądzy - Tomasz Kamell i Barbara Kurdej Szatan i też Rezi

    08.07.2016 20:52
  • Jola (gość)

    Znów jest Piasek! Tak, on jest pierwszy do pomagania młodym talentom! W Opolu dał temu wyraz, obrażając się na Szpaka za wygraną. Na pewno będzie nie walczyl o swoich podopiecznych, bo jeszcze go talentem przeskoczą.

    03.07.2016 19:19
  • Ania (gość)

    Tomson i Baron , Łukasz Zagrobelny, Natalia Kukulska i Ania Wyszkoni :)

    01.07.2016 09:53
  • Amica (gość)

    Justyna Steczkowska Edyta Górniak lub Maria Sadowska piasek i Tomson i Baron

    30.06.2016 11:30
  • Ola (gość)

    Jurorzy: Marek Piekarczyk, Tomson i Baron , Edyta Górniak i np Maryla Rodowicz . Margaret Nie!!!!!

    29.06.2016 16:03
  • Normalny (gość)

    Moj wymarzony sklad to Rodowiczowa (tyle lat bycia diva, obejscie na scenie, piekny glos) Tomson i Baron (nutka smiechu, rozrywki, swiezosci) Steczkowska i np. Rogucki albo Nergal.

    12.06.2016 23:08
  • fanka (gość)

    ja bym chciała żeby trenerami byli: Justyna S. Cleo, Tomson i Baron, Ewa Farna lub Ewelina Lisowska...

    08.06.2016 13:20
  • ażsiezdziwicie (gość)

    Nastąpi "dobra zmiana" i trenerami będą znani wokaliści: Beata Klempa i Jarosław Kłamczyński. gitarzysta Jacek Kurak i spec od nagrywania Zbigniew Zerro

    01.06.2016 20:29
  • kasia (gość)

    Tylko nie Margaret

    29.05.2016 17:29
  • Zuza (gość)

    A Rezi będzie? :*

    28.05.2016 15:59
  • wera2003 (gość)

    sklad trenerów tomson i baron jula sarsa i ewka farna a prowadzący barbara kurdej szatan maciej musiał i tomasz kamell aa jezdzic z tymi biletami do programu to mógłby rezi

    28.05.2016 14:05
  • pawsul (gość)

    Ja tam chcę żeby została Maria Sadowska ale może być zmiana za Górniak na przykład za Cleo czy Margaret

    27.05.2016 11:34
  • kibic077 (gość)

    powinni zostawić Steczkowska, tompsona i barona, a dodatkowo wziąść Zugowskiego i Grzeszczak

    22.05.2016 11:07
  • Paula (gość)

    Jurorzy: Patrycja Markowska 👌👍, Tomson i Baron 👌👍, Marek Piekarczyk👌, Cleo👌

    19.05.2016 18:31
  • marlena (gość)

    Cleo / margaret / alicja janosz / mrozu / dóatan

    19.05.2016 10:38
  • Wiktoria (gość)

    Dlaczego nowy skład? Tylko spróbujcie chłopaków wywalić to macie jakieś 60% mniej oglądających. Bo tak szczerze sądząc po tych wszystkich opiniach innych to dobry skład byłby : -tomson i baron -nergal/andrzej -Ania Dąbrowska -edzia /Justyna nikt inny żadne "chwilowe gwiazdki " typu . Farna , cleo , czy inną muzyką dla piszczacych 11 latek po 1 gdyż chuja nauczą, a dwa że to nie jest miejsce do nich , one mogą oceniać co najwyżej w xfactor czy ttbz . I też żadnej Rodowicz czy Kozidrak z takiego względu ze staruchy nie oglądają programu a młodzi nawet nie wiedzą kto to jest . Wiem że to co napisałam nie zmieni nic , ale zawsze warto próbować. Wasz program oglądałam dla : 1 edycja - nergal i piasek 2-6 chłopaki i w 6 piasek i nie wyobrażam sobie programu bez nich . A o szpak pozerze zapomnijcie

    14.05.2016 08:35
  • Adi (gość)

    Justyna Steczkowska tylko OnA !!!!!!

    08.05.2016 13:13
  • Mario (gość)

    Trenerzy powinni zostać ci sami , są to osoby z dorobkiem muzycznym a nie jakieś pseudo gwazdeczki które nie umieją śpiewać jak Margaret czy Kwiatkowski no błagaam :O

    19.04.2016 16:49
  • Karolina (gość)

    Najleqsza edycia 6✌🏻️🙃😜🤗🤑

    18.03.2016 18:18
NowszeStarsze