7 kultowych żartów z seriali. Zobaczcie najciekawsze pranki wykonane przez Wasze ulubione postaci!

W niemal każdym serialu z gatunku situation comedy znajdziemy prawdziwe zatrzęsienie kawałów i praktycznych żartów w wykonaniu postaci, których "ofiarami" najczęściej zostają ich przyjaciele, rodzina lub współpracownicy. W poniższej galerii przedstawiamy te, które uznaliśmy za najciekawsze. Sprawdźcie koniecznie!

Multimedia

Kultowe pranki z seriali

Żarty oraz pranki odgrywają różne role w serialach komediowych. Czasem stanowią pretekst do rozmowy na konkretny temat, innym razem za ich pomocą twórcy zagęszczają akcję, bywają też przypadki, że stanowią "oddech", moment rozluźnienia, dla widza w sytuacji dużego napięcia. Często też pomagają odbiorcom zauważyć relacje między bohaterami czy lepiej poznać charaktery poszczególnych postaci.

7 kultowych seriali, które zadebiutowały w 2011 roku! Trudno uwierzyć, że od ich premiery minęła już dekadaZobacz więcej

W galerii poniżej znajdziecie wybrane przez nas żarty pochodzące z siedmiu popularnych seriali komediowych. Wśród nich znaleźli się "Przyjaciele", "Jak poznałem waszą matkę" czy "Teoria Wielkiego Podrywu". W jakich jeszcze serialach postaciom udało się zrealizować nadzwyczaj udane lub oryginalne pranki? Koniecznie sprawdźcie poniższą galerię!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×