"7 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Maciej Zakościelny w łóżku ze Zbigniewem Zamachowskim! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Maciej Zakościelny znowu zaskakuje. W filmie "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" nie będzie łamał wyłącznie damskich serc, do czego zdążył wszystkich przyzwyczaić, ale i męskie! Jego bohater Kordian będzie spał w jednym łóżku i całował się z Rickym, którego gra Zbigniew Zamachowski!

Multimedia

Maciej Zakościelny gra w komedii "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Jego pbohater to Kordian, wzięty producent muzyczny, który pozornie ma wszystko, o czym marzy każdy facet. Jeździ Porsche, ma apartament w centrum Warszawy i każdą kobietę, która znajdzie się w zasięgu jego wzroku. Ale czy jest szczęśliwy?

CZYTAJ TAKŻE:

"7 RZECZY, KTÓRYCH NIE WIECIE O FACETACH". KOGO GRA BARBARA KURDEJ-SZATAN? [ZDJĘCIA]
"7 RZECZY, KTÓRYCH NIE WIECIE O FACETACH". JOANNA OPOZDA POLSKĄ MARYLIN MONROE [ZDJĘCIA]

Gdy Kordian spotka Ricky'ego (Zbigniew Zamachowski), ekscentrycznego gwiazdora polskiej muzyki rozrywkowej, zmieni podejście do życia. Ta znajomość da mu dużo do myślenia. Mimo początkowej niechęci, ostatecznie zaprzyjaźni się z nowym znajomym. Wylądują nawet razem w łóżku i będą się całować!

W rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl, Maciej Zakościelny opowiedział o tym, jak pracowało mu się ze Zbigniewem Zamachowskim na planie "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach". - Spotkanie z tak utalentowanym aktorem było dla mnie wspaniałą przygodą - zaznaczył aktor. Co jeszcze nam powiedział?

Zobacz wideo!

Film "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" trafi do kin w całej Polsce 26 lutego 2016 roku!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×