7 rzeczy

"7 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Pełnometrażowa reklama [RECENZJA]

We wszelkich materiałach prasowych dotyczących filmu „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” na próżno szukać informacji, że to remake niemieckiego filmu „Faceci w wielkim mieście” (2009, tyt. org. „Männerherzen”). Wzmianka, iż polski scenariusz jest oparty na oryginalnym skrypcie Simona Verhoevena pojawia się jedynie w napisach końcowych. Być może twórcy ukrywali ten fakt, aby uniknąć porównań z oryginałem, bo w tych polski brat bliźniak wypada niezwykle blado. Umówmy się, Maciej Zakościelny nie jest i nie będzie nigdy Tilem Schweigerem. Nie ten poziom i nie ta charyzma.

02.04.2018Recenzje

"7 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Alicja Bachleda-Curuś, Barbara Kurdej-Szatan, Joanna Opozda i Maciej Zakościelny na premierze filmu [ZDJĘCIA]

Wczoraj w Krakowie odbyła się uroczysta premiera nowej polskiej komedii pt. "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Na czerwonym dywanie oczywiście pojawiły się gwiazdy produkcji: Alicja Bachleda-Curuś, Barbara Kurdej-Szatan, Joanna Opozda, Mikołaj Roznerski, Paweł Domagała oraz Maciej Zakościelny. Zobaczcie zdjęcia!

24.02.20167 rzeczy

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×