"7 uczuć". Michał Koterski jako Adaś Miauczyński w nowym filmie Marka Koterskiego! Kiedy premiera?

Kultowy Adaś Miauczyński powraca! Tym razem wcieli się w niego Michał Koterski. Już wkrótce do kin trafi film "7 uczuć" w reżyserii Marka Koterskiego. Oto szczegóły!

Multimedia

Michał Koterski zagra Adasia Miauczyńskiego w nowym filmie Marka Koterskiego! "7 uczuć" trafi do kin 12 października, a w obsadzie, oprócz Miśka, znaleźli się m.in. Andrzej Chyra, Robert Więckiewicz, Katarzyna Figura, Maja Ostaszewska, Magdalena Cielecka, Adam Woronowicz i Cezary Pazura.

Michał Koterski gospodarzem 2. serii stand-up'u Comedy Central!Zobacz więcej

Adaś Miauczyński powraca do czasów swojego dzieciństwa, kiedy – jak większość z nas – miał spory problem z nazywaniem towarzyszących mu wtedy emocji. Aby poprawić jakość swego dorosłego już życia, postanawia powrócić do tamtego nie do końca – jak się okazuje – beztroskiego okresu, by nauczyć się przeżywania siedmiu podstawowych uczuć. Ta ekstremalnie nieprzewidywalna podróż do przeszłości obfituje w szereg przezabawnych, wręcz komicznych sytuacji, ale niesie za sobą również moc wzruszeń i refleksji.

Ta popularna postać po raz pierwszy pojawiła się w filmie "Dom wariatów" z 1984 r. W Adasia wcielał się wtedy Marek Kondrat. Później zagrał go także w "Dniu Świra" i "Wszyscy jesteśmy Chrystusami". Misiek Koterski grał wtedy syna Adasia. Miauczyńskim był też Cezary Pazura w filmie "Nic śmiesznego".

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×