"8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Mikołaj Roznerski z tajemniczą kobietą na premierze. Wiemy, kim jest piękna blondynka!

Premiera filmu "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach" przyciągnęła tłum gwiazd i celebrytów. Na czerwonym dywanie pozował m.in. Mikołaj Roznerski, czyli filmowy Tomek. Gwiazdorowi "M jak miłość", który rozstał się niedawno z Adrianą Kalską, towarzyszyła tajemnicza kobieta, z którą chętnie pozował do zdjęć. Kim jest długonoga blondynka?

Multimedia

We wtorek (25.01) w Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach" w reż. Sylwestra Jakimowa. To kontynuacja kinowego hitu "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" z 2016 roku. Nie zbrakło m.in. Alicji Bachledy-Curuś, Piotra Głowackiego, Macieja Zakościelnego, Joanny Jarmołowicz i Mikołaja Roznerskiego, o którym rozpisują się ostatnio portale plotkarskie i nie tylko.

Zosia z "Pana Tadeusza" od lat zachwyca wyglądem. Znaleźliśmy jej stare zdjęcia Zobacz więcej

Mikołaj Roznerski z tajemniczą kobietą na premierze filmu "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach"

Niedawno informowaliśmy o tym, że gwiazdor "M jak miłość" rozstał się z Adrianą Kalską. Serwisy plotkarskie zastanawiają się teraz, czy filmowy amant znowu jest do wzięcia i bacznie obserwują każdy jego krok.

Mikołaj Roznerski podsyca zainteresowanie wokół swojej osoby. Na premierze filmu "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach" pozował do zdjęć z tajemniczą blondynką. W media błyskawicznie zaroiło się od spekulacji. Czy to jego nowa partnerka?

Jak udało nam się ustalić, Roznerskiemu na premierze filmu "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach" towarzyszyła jego stylistka Sylwia Chmielewska, z którą współpracuje od lipca 2021 roku. -Na co dzień jestem szczęśliwą, spełnioną żoną, uwielbiam podróżować i odkrywać nowe kultury, które za każdym razem wpływają na moje postrzeganie świata oraz tego co robię - czytamy na jej stronie.

Zobacz zdjęcia Mikołaja Roznerskiego z premiery filmu "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach"

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • ANNA MUCHA (gość)

  KATARZYNA GLINKA

  28.01.2022 10:45
 • ILONA OSTROWSKA (gość)

  AGNIESZKA PILASZWESKA

  28.01.2022 10:43
 • JOANNA JABLCZYNSKA (gość)

  TAMARA ARCIUH

  28.01.2022 10:41
 • OLGA KALICKA (gość)

  AGNIESZKA KARCZOROWSKA

  28.01.2022 10:38
 • ...el i...kaa (gość)

  No to dziewczyny popłynęły w dywagacjach...szkoda, że napisała to jedna i ta sama idiotka - znaczy kompletna kretynka bez szansy na wyjście z debilnego stanu przekazywanego w jej rodzinie pokoleniowo wskutek kazirodczych stosunków jej rodziców.

  27.01.2022 20:21
 • Dariuszkaa (gość)

  Akurat z Bachleda tworza mega fajny aktorski duet. Na "7 rzeczy.." nieźle się uśmiałam. Oby utrzymali poziom.

  27.01.2022 14:59
 • Nel (gość)

  Bachleda Curuś... jedna z lepszych polskich aktorek. Ciekawa jestem jej roli w tej produkcji

  27.01.2022 13:28
 • On ma mordę wypchanego chomika!! (gość)

  Qrva roznerski jeden z bardziej przyjebanych tzw 'aktorów' tych czasów, z takim ryjem to ten eunuch powinien reklamować pastę do wybielania odbytu.

  26.01.2022 21:42
 • Alicja (gość)

  na premierze z tajemniczą kobietą, a na ekranie tworzy parę z piękna Alicją Bachledą Curuś... Już w piątek sprawdzę co u mojej ulubionej pary z poprzedniej części.

  26.01.2022 20:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×