8 rzeczy których nie wiecie o facetach

„Ojciec Mateusz”. Piotr Polk przeszedł przeszczep nerki. Nikt nie wiedział, w jakim stanie zdrowia był naprawdę! „Wolałem walczyć o zdrowie w ciszy”

Piotr Polk to lubiany przez widzów aktor, który jakiś czas temu wprawił fanów w osłupienie przyznając publicznie o chorobie. Niewielu bowiem wiedziało, że jego stan zdrowia był na tyle fatalny, że konieczny był przeszczep nerki! - Nie chciałem wzbudzać współczucia czy litości - mówi w wywiadzie. - Okres, kiedy chorowałem, otworzył mi oczy na wiele spraw.

09.12.2022Ojciec Mateusz

"Ojciec Mateusz". Piotr Polk musiał przejść przeszczep nerki. Stan zdrowia aktora był fatalny! "To była prawie dwuletnia walka, żeby stanąć na nogi"

Piotr Polk, doskonale znany widzom z takich seriali jak "Ojciec Mateusz" i "Przyjaciółki", skrywał cierpienie powodowane przez chorobę. - Czułem, że jestem coraz słabszy, a mój organizm jest coraz bardziej zatruty - wspominał trudny okres, który zakończył się poważną operacją. Aktor musiał poddać się procedurze przeszczepienia kluczowego dla organizmu organu.

07.11.2022Ojciec Mateusz

"8 rzeczy, których nie wiecie o facetach" [RECENZJA]. Fajna komedia czy 95 minut nudy? Film już na Netflix!

Na Netflix trafił właśnie film "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Autorzy trochę kazali nam czekać na ten obraz, wszak pierwsze zapowiedzi kontynuacji "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" pojawiły się niedługo po premierze pierwszej części cyklu. Twórcy wykorzystali ten czas kreatywnie i zasiedli do napisania scenariusza z głowami pełnymi pomysłów? Po części... ale do rzeczy.

20.04.2022Recenzja

"8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Córka Katarzyny Skrzyneckiej nie chce być sławna i uczy ją manier. "Mówi: mama, tylko nie drzyj mordy!"

Katarzyna Skrzynecka cieszy się w Polsce ogromną popularnością za sprawą wielu ról w kultowych już filmach. Aktorka prywatnie jest mamą córki i szczęśliwą żoną Marcina Łopuckiego. W rozmowie z mediami wyznała, że 10-latka uczy ją dobrych manier! - Mówi: mama, tylko nie drzyj mordy! - wyznała gwiazda.

28.01.20228 rzeczy których nie wiecie o facetach

"8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Joanna Jarmołowicz, Mikołaj Roznerski i Karolina Bruchnicka gwiazdami nowej komedii romantycznej! Co mówią o filmie?

Już 28 stycznia 2022 roku w kinach pojawi się nowa polska komedia romantyczna pt. "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach", której gwiazdami są m.in. Joanna Jarmołowicz, Mikołaj Roznerski oraz Karolina Bruchnicka. Mieliśmy okazję pojawić się na premierze, gdzie podpytaliśmy aktorów o tę produkcję! Zobaczcie, co nam powiedzieli!

26.01.20228 rzeczy których nie wiecie o facetach

"8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Mikołaj Roznerski z tajemniczą kobietą na premierze. Wiemy, kim jest piękna blondynka!

Premiera filmu "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach" przyciągnęła tłum gwiazd i celebrytów. Na czerwonym dywanie pozował m.in. Mikołaj Roznerski, czyli filmowy Tomek. Gwiazdorowi "M jak miłość", który rozstał się niedawno z Adrianą Kalską, towarzyszyła tajemnicza kobieta, z którą chętnie pozował do zdjęć. Kim jest długonoga blondynka?

26.01.20228 rzeczy których nie wiecie o facetach

Alicja Bachleda-Curuś karierę zaczynała jako nastolatka. Zosia z "Pana Tadeusza" od lat zachwyca wyglądem. Znaleźliśmy jej stare zdjęcia

Alicja Bachleda-Curuś to jedna z niewielu polskich aktorek, która zyskała światową rozpoznawalność. Zosia z "Pana Tadeusza" od lat zachwyca urodą i talentem. Przypominamy, jak znana góralka i była ukochana Colina Farrella zaczęła spełniać swój "american dream". W galerii publikujemy zdjęcia z początków jej kariery w Polsce.

25.01.20228 rzeczy których nie wiecie o facetach

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×