"8 Wspaniałych". Nowy program Marty Manowskiej nie jest hitem? Widzowie są dla niego bezlitośni!

"8 Wspaniałych" miało być hitem na miarę "Rolnik szuka zony" i "Sanatorium miłości", ale po premierze 1. odcinka nowego programu Marty Manowskiej, zdania widzów są na razie podzielone. Co sądzą oni o programie "8 Wspaniałych"? Sprawdź pierwsze komentarze w tekście poniżej.

Multimedia

"8 Wspaniałych" nie jest hitem?

Za nami premierowy odcinek "8 Wspaniałych". To nowy program Marty Manowskiej, który wiosną br. ma wypełnić widzom lukę po zakończonej 6. edycji "Rolnik szuka zony" i 2. edycji "Sanatorium miłości".

Pierwsze wspólne chwile i zaskakujące zadania! Kto zdobył "Gwiazdę Szeryfa" w pierwszym odcinku?Zobacz więcej

Widzowie nowości Telewizji Polskiej są jednak innego zdania. Po premierze 1. odcinka "8 Wspaniałych" w sieci pojawiło się mnóstwo krytycznych komentarzy. Wielu nie zostawiło na nowym programie Marty Manowskiej suchej nitki. O ile w "Rolnik szuka zony" i "Sanatorium miłości" nie brakowało emocji, to w "8 Wspaniałych" wieje według wielu nudą!

Szkoda pieniędzy na tak marny i w dodatku wyjątkowo nudny program.Myślicie że jak M. Manowska prowadzi to już sukces? Za byle co nie ma oglądalności !!!

Ja zasnęłam - tak mnie wciągnęło

Porażka totalna

Nie zrobiło na mnie wrażenia

A co Ty sądzisz o programie "8 Wspaniałych"? Podziel się swoją opinią w komentarzu!

Przypominamy, że "8 Wspaniałych" to program o charakterze prospołecznym. Poruszane w nim tematy dotyczą ważnych problemów współczesnych Polaków m.in.: rodziny, wychowania, tradycji, wzorców postępowań, czy zawirowań uczuciowych. Bohaterami programu są mężczyźni w wieku od 38 do 49 lat, pochodzący z różnych stron Polski, wyłonieni w ramach castingu. Każdy z nich ma inny problem, który stanowi przeszkodę w zbudowaniu trwałego i szczęśliwego związku.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • jhk (gość)

    swietny program, drugi odcinek byl lepszy niz pierwszy

    30.03.2020 00:38
  • Babka (gość)

    Pani Marto podjęła się Pani b.trudnego zadania.Jest Pani wspaniałą kobietą. Szkoda nerwów . Ja bym zerwała umowę z p.Jarkiem.Jemu jest potrzebny Psycholog. Ale czy on cokolwiek zrozumie? Reszta Panów spoko. Pozdrawiam

    29.03.2020 22:59
  • Real (gość)

    Widziałem tylko 2 odcinek, zobaczyłem do końca co się nieczęsto zdarza ...

    29.03.2020 20:46
  • Ava (gość)

    Pan Jarek? Kawał chama reszta nie powiem. Miałam niestety okazję go poznać. Rozmowa, o ile tak można to nazwać trwała 2minuty. O dwie za dużo. To typ człowieka uważający że cały świat należy do niego, a każda kobieta upadnie do jego stóp gdy mrugnie okiem i rzuci świński komplement. On nigdy sobie kobiety nie znajdzie. Pozostali panowie z programu mają więcej kultury osobistej- trzymam kciuki za pozostałych.

    29.03.2020 18:48
  • Mądra (gość)

    Heh, szkoda że Marta nie uświadomiła "cienkiego jarka" że w podświadomości każdego chłopca tkwi poszukiwanie kogoś o podobnym profilu osobowości lub przynajmniej kilku cech, które miała jego matka. Podobnie z dziewczętami - mąż ma mieć pewne cechy ojca. To podświadomość

    29.03.2020 18:25
  • basia (gość)

    Ten program to dno, jak można było udostępnić ośrodek OHP, gdzie uczy się młodzież!!! Kto na to pozwolił. Rozmowy między niektórymi uczestnikami , ich poziom i przekleństwa to rynsztok

    28.03.2020 16:08
  • Les (gość)

    Heh jaruś pozazdrościł innemu że umie kochac i docenić miłośc matki. Że też takie bydlęta chodzą jeszcze po świecie i się pchają do tv. Powinni po takiej akcji go wyrzucić z programu, takie zwierzę zdolne jest nawet pobić kogoś za inne poglądy czy styl życia. Oczywiście na ofiarę agresji wybrał najwrażliwszego chłopaka bo moze ktoś inny po ludzku dał by mu w ryja.

    28.03.2020 06:33
  • Do Ano (gość)

    Znam go bardzo dobrze, mame adopcyjna mial bardzo dobra, dostal duzo milosci w domu i nigdy nic mu nie brakowalo ,on poprostu nie ma i nigdy nie bedzie mial szacunku do ludzi

    27.03.2020 23:54
  • Ano (gość)

    Dziś wyszło, że Jarek był adoptowany. Myślę, że tu jest "pies pogrzebany". Nie przerobił odrzucenia przez biologicznych rodziców i to się za nim ciągnie. Woli ranić, niż pozwolić, żeby ktoś go zranił... Program jak dla mnie ciekawy. Będę oglądać.

    27.03.2020 22:08
  • Anka (gość)

    Bardzo źle zrobił Jarek jak można tak komuś przykrość sprawić widać że brakowało mu prawdziwej mamy smutne

    27.03.2020 21:58
  • Kasia (gość)

    Jak dla mnie to ,Jarek jest dnem.. To człowiek który nie ma szacunku do siebie i do kogoś.!!!.

    27.03.2020 21:50
  • Marta (gość)

    Program super prowadząca też ,ale ten cały Jarek to porażka 🤦a reszta chłopaków to spoko goscie

    27.03.2020 21:41
  • Iza (gość)

    Program wporzadku, najlepsze to rozmowy w kółeczku, ktoś kto chodził na terapię grupowa to to rozumie, warto oglądać bo dużo można wziąść do siebie

    27.03.2020 21:39
  • Ewa (gość)

    Skandaliczne zachowanie Jarka z Liwerpoolu, brak taktu , obycia i empati.Jak na castingu taki cham przeszedł?

    27.03.2020 21:37
  • cyganka (gość)

    Spalam z Jarkiem. Maalego hejje

    27.03.2020 21:37
  • cyganka (gość)

    Spalam z Jarkiem. Maalego hejje

    27.03.2020 21:36
  • ziomal (gość)

    Jarek ty patafianie. Jestes cienki bolek. Won na wyspy owce wypasac na łące

    27.03.2020 21:32
  • rekino krol oceanu (gość)

    Jarek z liverpolu to zwykly frajer.smial sie z chlopaka ublizajac mu ze jest mamisynkiem. Za taki tekst wypalilbym ci dziure w glowie tym polanem co bylo w kominku. Wypad do Anglii tam Twoje miejsce niedojdo. W Polsce nie mogles znalezc pracy bo jestes niudacznikiem. Dkatego angole Cie przyjeli

    27.03.2020 21:26
  • Wojtek W. (gość)

    Totalna klapa, porażka, żenada etc... Pani Marto - nie było lepszego pomysłu??? Spadek i upadek, albo wręcz pikowanie z jakiegoś poziomu na dno. Brak tego "programu" byłby zdecydowanie sukcesem. Panom "wspaniałym" gratuluję odwagi. To obciach. Na pewno nie będę tego oglądał.

    27.03.2020 21:05
  • Liverpool (gość)

    Tez z tym Panem bylam , to on kobiety rani nie one jego , jedna rzecz utkwila mi w pamieci ,Pana Jarka byla zona zadzwonila i zapytala kiedy wkoncu alimenty znaczenie placic jej odpowiedzial , ze jest teraz chory i nie pracuje i jak dojdzie do siebie to sie odezwie a do mnie powiedzial niech suka na dupie zarobi i korzysta poki mloda jest , ten czlowiek to potwor

    23.03.2020 22:17
NowszeStarsze