"8 wspaniałych" odcinek 3. Panowie zabrali się za "kobiece" zawody! Sebastian i Jarek się pogodzili?

W 3. odcinku serialu "8 wspaniałych" Marta Manowska chciała sprawić, aby uczestnicy nieco lepiej poznali świat kobiet! Czy uczestnicy wyciągną lekcję z nowych zdań? Sprawdź, co się wydarzyło!

Multimedia

"8 Wspaniałych" odcinek 3. - co się wydarzyło?

W 3. odcinku programu "8 wspaniałych" przed uczestnikami postawiono dość nietypowe zadanie. Na szczęście udało się także zażegnać konflikt, który od pewnego czasu psuł atmosferę w programie...

"Jaka to melodia?" i "Jeden z dziesięciu" wstrzymane! Co obejrzymy zamiast nich?Zobacz więcej

Sebastian i Jarek od początku nie kryli wzajemnej niechęci. Wszystko przez niezbyt przyjemne żarty na temat matki Sebastiana... Na szczęście obaj panowie zdecydowali się na szczerą rozmowę. Obaj zdecydowali się na bardzo osobiste wyznania. Okazało się, że jeden z nich miał ojca alkoholika, a drugi został adoptowany. Postanowi traktować się z większą wyrozumiałością.

Gdy przyszedł czas na nowe zadania, Marta Manowska podzieliła uczestników w pary. Okazało się, że "wspaniali" będą musieli zmierzyć się z zawodami, które zazwyczaj kojarzone są z kobietami - sprzedawca w sklepie z bielizną, fryzjer, kosmetolog, masażysta itp. Większości uczestników spodobały się nowe role! Zadanie przyniosło im wiele radości.

Telewizja Polska odpowiada na krytykę programu. Broni nauczycieli i "jednostkowych pomyłek"Zobacz więcej

Później "wspaniali" wzięli udział w dość nietypowych randkach. Kobiety, z którymi byli na kolacji zachowywały się jak... stereotypowi maczo. Uraczyły ich tekstami, które płeć piękna często słyszy od mężczyzn. To zadanie otworzyło im oczy. Zobaczyli, jak muszą czuć się kobiety, które słyszą takie odzywki. Lekcje z wiedzy o kobietach zostały odrobione!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×