"8 Wspaniałych" odcinek 9. Tango niczym pojedynki kogutów oraz pożegnalny wieczorek artystyczny. Jeden uczestnik opuścił program!

Czas na kolejny odcinek "8 Wspaniałych". Tym razem bohaterowie przeszli gruntowne metamorfozy, wcielili się też w role modeli na wybiegu. Sprawdź, co wydarzyło się w programie "8 Wspaniałych"!

Multimedia

"8 Wspaniałych" odcinek 9. - co się wydarzyło?

W 9. odcinku "8 Wspaniałych" panowie wzięli udział w lekcji tańca. Poznali kroki tanga, a tańczyć mieli w parach jednopłciowych. Adam stwierdził, że nie chce tańczyć, ale przekonał go Jarek, który postanowił zostać jego parą. Choreograf Kris Adamski zapowiedział, że ich tango będzie pojedynkiem.

Metamorfozy uczestników i wyjątkowy pokaz mody. Jarek dostał "gwiazdę szeryfa"!Zobacz więcej

Z sali treningowej bohaterowie programu przenieśli się na plac budowy domu pani Ani. Po chwilach radości i wzruszenia Marta Manowska przygotowała kolejne zadanie. Panowie mieli zorganizować wieczorek artystyczny dla pań, które opiekowały się nimi podczas ich pobytu na Podlasiu. Albert zaproponował, aby wykonać piosenkę "Ach te baby" z repertuaru Eugeniusza Bodo. W przygotowaniach do występu pomagał Marcin Wortmann, a w ich trakcie okazało się, że Paweł ma talent wokalny.

Przed momentem kulminacyjnym, Marta Manowska zorganizowała kolejną atrakcję - wizytę w ośrodkowej kuźni. Wtedy też część panów stworzyła "lożę szyderców", śmiejąc się z Pawła i twierdząc, że jak zwykle chce być w centrum uwagi. Paweł nie przejął się tym jednak, a Sebastian wyjaśnił, że zachowanie kolegów prawdopodobnie podyktowane jest zazdrością o to, że Paweł ma ambicje i chce wszystkiego spróbować. Wieczorem cała ósemka pojawiła się na scenie i zaśpiewała piosenkę "8 Wspaniałych". Sam Paweł wykonał później "Ona jest ze snu" Artura Gadowskiego. - Zabłysnął jak kostka toaletowa w kiblu - stwierdził Jarek.

Nowy program Marty Manowskiej nie jest hitem? Widzowie są dla niego bezlitośni!Zobacz więcej

Po występach, kiedy Jarek i Adam przyszli po Radka zobaczyli, że ich kolega pakuje się do wyjazdu. Radek postanowił opuścić program. Spotkanie w sali kominkowej nie było łatwe. Marta Manowska próbowała dowiedzieć się, co tak naprawdę przeszkadza grupie w Pawle. Kiedy wszyscy stwierdzili, że relacje między nimi są wyprostowane, prowadząca wręczyła "gwiazdę szeryfa" Pawłowi.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • md (gość)

  Jestem mile zaskoczona postawą Pawła, facet wiedział po co idzie do programu i myślę, że swój cel osiągnął: skromnością, pokorą, inteligencją, kulturaą osobistą. Swój pobyt w programie wzbogacił poprzez odkrywanie w sobie dużego potencjału, którym mógłby oddarzyć innych, pokazał, że jest dobrym kolegą ,chce poznawać różne sytuacje i dobrze się w nuich odnajduje nie obraża się za byle co, ma duży dystans to siebie to są ce chy których wielu osobom brakuje. Z tej 8 , cztery osoby to dla mnie porażka , Ci panowie nigdy niczego się nie nauczą, bo po prostu tego nie chcą . Nie wymienię imion , bo to nie o to chodzi.

  24.05.2020 14:25
 • anka (gość)

  Uważam, że zadania dla tych mężczyzn są jakieś wydumane.Może nie przypuszczali , że będą musieli tańczyć, chodzic po wybiegu, spiewać, teraz sa migawki że będą pozować do fotografii pół rozebrani...To niemęskie. Remonty , jazda autami , jakies sprawnościowe to bardziej. Przecież to żadni modele, proste chłopy jak to się mówi.I mogliby tak nie przeklinać, to takie ordynarne.

  23.05.2020 17:46
 • Takajedna (gość)

  Adam dorosly czlowiek przed 50 tka który wyśmiewa się z innych.Popatrz na siebie ty tez masz spora nadwagę. To nie jest postawa godna naśladowania. Cwaniaczek

  23.05.2020 09:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×