"9 mil" w kinach od 12 grudnia [WIDEO]

Film opowiada o biznesie narkotykowym i przemycie między Maroko a Hiszpanią. Te dwa kraje dzieli 9 mil...

Multimedia

Co roku 500 ton narkotyków przekracza granice Maroko i Hiszpanii. Nigdy dotąd 9 mil nie było tak cenne. Nigdy, nie było tak niebezpieczne. Producenci filmu „Niemożliwe” przedstawiają nowy thriller twórcy filmu „Cela 211”. Gibraltar, południowa granica Europy. Dwa kontynenty, trzy państwa, czternaście kilometrów. Raj dla przemytników. Pieniądze są na wyciągnięcie ręki. Wszystko, czego potrzebujesz, to odwaga, by przepłynąć przez wąską granicę dwóch kontynentów w łodzi wypełnionej haszyszem, kiedy policja śledzi każdy twój ruch.

- „9 mil” to nie tylko opowieść o fenomenie narkotykowym, ale o człowieku, który spotyka się z tymi dwoma przeciwległymi światami i doświadcza ich na własnej skórze. By powołać go do życia, ja i mój współautor scenariusza Jorge Guerricaechevarría, zamieszkaliśmy na jakiś czas w tym miejscu. Chcieliśmy poznać je od środka, z dwóch stron - powiedział reżyser filmu Daniel Monzón.

Gatunek: dramat / thriller Progukcja: Hiszpania 2014 Reżyseria: Daniel Monzón Scenariusz: Jorge Guerricaechevarría, Daniel Monzón Monzón Obsada: Ian McShane, Luis Tosar, Sergi López, Bárbara Lennie, Jesús Castro

"9 mil" w kinach od 12 grudnia

Komentarze

Skomentuj
  • Kamil (gość)

    Film 9 mil dostępny online z polskimi napisami http://www.eseansik.pl/filmy-online/9-mil-2014-napisy-pl/

    12.12.2014 11:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×