"99 - Gra o wszystko". Ruszyły zdjęcia do nowej edycji programu z udziałem gwiazd TTV! Kiedy premiera?

Po sukcesie urodzinowej edycji czas na rundę drugą! W Krakowie ruszyły zdjęcia do kolejnej edycji „99 – Gra o wszystko” z udziałem gwiazd stacji. Sprawdźcie szczegóły!

Multimedia

"99 - Gra o wszystko" - 2. edycja programu z gwiazdami TTV już od 28 sierpnia

Znani z anteny TTV ponownie zmierzą się ze sobą w nowych, zaskakujących i jeszcze bardziej wymagających konkurencjach! Wśród zawodników znajdą się m.in. bohaterowie „Gogglebox. Przed telewizorem”, „Królowych życia”, czy „Kanapowców”. Kilkudziesięciu uczestników znanych z anteny TTV, tyle samo konkurencji i jeden cel – nie przegrać!

Agnieszka i Kamil spotkali się po programie. Wyznali prawdę o rozstaniu! Kamil już ma nową partnerkę?Zobacz więcej

W każdym odcinku zawodnicy mają do pokonania kolejne konkurencje, w których liczy się spryt, sprawność i odrobina szczęścia. Wszyscy mają takie same szanse, jednak ci, którzy najgorzej poradzą sobie z zadaniami, kończą przygodę w programie. Komu uda się uniknąć ostatniego miejsca i awansować do finału?

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Pierwsza edycja polskiej wersji „99 – Gra o wszystko” okazała się prawdziwym hitem, a finałowy odcinek zgromadził ponad milionową widownię (w grupie 16-49: 680k, 17,3% SHR, w grupie ogólnej: 1,2 mln, SHR 11,29%).Najnowsza seria liczyć będzie 6 odcinków i zadebiutuje na antenie TTV już 28 sierpnia. Za jej produkcję odpowiada GPlus Production.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×