Aktualności

Miss Polonia 2022 kandydatki. 20 dziewczyn walczy o tytuł najpiękniejszej Polki! Ile mają lat? Skąd pochodzą? Która ma szansę iść drogą Karoliny Bielawskiej?

Przed nami wielki finał najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu piękności w Polsce - MISS POLONIA 2022. Gala odbędzie się w piątek, 27 maja 2022 roku w hali widowiskowo - sportowej we Włocławku. Transmisja na żywo o godzinie 20:40 na antenie TVP2! W wyborach bierze udział 20 przepięknych kandydatek z całej Polski. Jedna z nich zostanie 43. w historii laureatką Miss Polonia i przejmie koronę z rąk Natalii Gryglewskiej!

19.05.2022Miss Polonia 2022

"Dom". Jolanta Żółkowska grała słynną Basię w kultowym serialu. Tam poznała ukochanego! Do dzisiaj nie może pogodzić się ze śmiercią Krzysztofa Kołbasiuka

"Dom" to jeden z najwybitniejszych seriali w historii polskiej telewizji. Właściwie do dzisiaj trudno znaleźć produkcję, która utrzymuje podobny poziom i w podobny sposób opowiada o Polsce i Polakach, chociaż "Stulecie Winnych" ewidentnie do tego aspiruje i idzie podobną drogą. Jedną z gwiazd serialu "Dom" jest Jolanta Żółkowska, którą zapewne wszyscy do dzisiaj pamiętają z roli Basi. Zobaczcie, jak potoczyły się losy aktorki.

18.05.2022Dom

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×