Aktualności

Jessica Ziółek kiedyś i dziś. Niesamowita przemiana byłej partnerki Arkadiusza Milika. Publikujemy jej stare zdjęcia

Jessica Ziółek zaistniała w mediach jako dziewczyna piłkarza Arkadiusza Milika. Aby wyjść z cienia sławnego chłopaka, kilka lat temu zadebiutowała w roli projektantki. Co dziś słychać u pięknej WAGs? W ostatnim czasie media rozpisują się o Jessice Ziółek przede wszystkim w kontekście jej metamorfozy. Zobaczcie, jak dziś wygląda!

19.01.2022Sekrety chirurgii

"Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor odparła atak zawistnej sąsiadki. "Bóg wszystkiego słucha i nie będzie pani wybaczone"

Program "Nasz nowy dom" prowadzony przez Katarzynę Dowbor cieszy się dużą popularnością. Remonty poprawiają jakość życia rodzin i dają im nadzieję na tzw. lepsze jutro. Niestety, nie zawsze uczestnicy i produkcja spotykają się z entuzjazmem ze strony osób postronnych. Dowbor wyznała, że musiała odeprzeć atak zawistnej sąsiadki i że takie incydenty się zdarzają.

19.01.2022Nasz nowy dom

"Taniec z gwiazdami". Roksana Węgiel zawalczy o Kryształową Kulę? Internauci są tego pewni!

Internauci są pewni - w najnowszej edycji programu zobaczymy Roksanę Węgiel. Swoje przypuszczenia opierają na ogłoszonym przez Polsat udziale Viki Gabor w najnowszej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" i fakcie, że Roksana zaśpiewała w programie "Taniec z gwiazdami". Wówczas prowadząca show zasugerowała, że młodą artystkę będzie można oglądać w nowej roli.

19.01.2022Taniec z gwiazdami

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×