Aktualności

"Pytanie na śniadanie". Amerykański raper Snoop Dogg przypomniał wpadkę z przebitą dłonią Marzeny Rogalskiej! Jest odpowiedź Tomasza Kammela!

Pamiętacie czasy, gdy "Pytanie na śniadanie" wspólnie prowadzili Tomasz Kammel i Marzena Rogalska? Ten moment właśnie przypomniał... amerykański raper Snoop Dogg, który opublikował w sieci wideo z jedną z największych wpadek w historii "PnŚ", czyli magikiem i przebitą dłonią Marzeny Rogalskiej! Jest odpowiedź Tomka Kammela!

14.08.2022Pytanie na śniadanie

25-lecie Ich Troje. Pola Wiśniewska jest piątą żoną Michała Wiśniewskiego. Ile ma lat? Czym się zajmuje?

Michał Wiśniewski to prawdziwa legenda polskiej muzyki. Trudno znaleźć artystę, który zdobyłby popularność takiej skali, jaką w latach swojej świetności cieszył się zespół Ich Troje. Za nami koncert z okazji 25-lecia Ich Troje, gdzie uwagę wszystkich skradła... piąta żona Michała Wiśniewskiego, Pola Wiśniewska! Ile ma lat? Jaka jest różnica wieku między nimi? Czym się zajmuje? Sprawdźcie!

14.08.202225-lecie Ich Troje

Mariusz Pudzianowski ma dużą i luksusową posiadłość! Zobaczcie, jak wygląda dom legendarnego wojownika!

Mariusz Pudzianowski to jeden z najpopularniejszych polskich sportowców, przez co znają go chyba wszyscy Polacy! Utytułowany zawodnik na wszystkie wyróżnienia zasłużył własną praca, a jego kariera może być wzorem dla wielu. Sportowiec nie stroni od mediów społecznościowych, gdzie możemy podziwiać m.in. jego wystawny dom! Zobaczcie, jak mieszka Mariusz Pudzianowski!

14.08.2022Taniec z gwiazdami

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Julia Gołębiowska na odważnym zdjęciu! Mocno eksponuje biust i pokazuje, jak bardzo schudła! Przemiana robi wrażenie!

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to jeden z najpopularniejszych i najbardziej kontrowersyjnych programów na antenie telewizji TVN. Jedną z bohaterek 6. edycji "ŚOPW" była Julia Gołębiowska, która od czasu emisji show przeszła ogromną metamorfozę! Sporo schudła i nie przypomina dawnej siebie! Teraz rozgrzała Internautów odważnym kadrem, na którym mocno eksponuje biust!

13.08.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×