Aktualności

"Sanatorium miłości". Andrzej niczym Gustlik z "Czterej pancerni i pies"? Internauci nie mają wątpliwości!

Powoli dobiega końca przygoda w postaci 4. edycji programu "Sanatorium miłości". Wydawać by się mogło, że widzowie dobrze poznali wszystkich kuracjuszy, a wspomniani zdradzili o sobie niemalże wszystko. Niepublikowana dotąd rozmowa Marty Manowskiej z jednym z seniorów, Andrzejem, pokazuje, że kuracjusze skrywają jeszcze wiele sekretów! Uczestnicy przyrównują go do postaci Gustlika z serialu "Czterej pancerni i pies"!

11.05.2022Sanatorium miłości

"Pierwsza miłość". Najpiękniejsze śluby w historii serialu. Ślub na porodówce, szczycie góry, czy w bajkowym zamku. Który z nich wygrywa?

Telewidzowie już od 18 lat mogą śledzić losy bohaterów "Pierwszej Miłości", którzy wielokrotnie stawali na ślubnym kobiercu. Rekordziści robili to kilkukrotnie. Zdarzyło się, że do ślubu doszło nawet na porodówce . Zobaczcie, które ze ślubnych ceremonii głównych bohaterów "Pierwszej Miłości" uznano za najpiękniejsze w historii serialu.

11.05.2022Pierwsza miłość

Teresa Werner pokazała swojego ukochanego męża. Fani oniemieli z zachwytu!

Teresa Werner to bezdyskusyjnie jedna z najpiękniejszych diw polskiej sceny muzycznej. Artystka nieustannie zachwyca formą i urodą, wydając się być kompletnie odporną na upływ czasu. Regularnie wzbudza zachwyt swoich fanów, niemogących się napatrzeć na piękną piosenkarkę. Tym razem lawina zachwytu została wywołana przez nią, ale nie z jej powodu. Sprawcą jest... jej mąż!

11.05.2022Koncert życzeń z Teresą Werner

Tureckie seriale w 2022 roku. Gwiazdy "Elif", "Przysięgi" w nowych rolach. Tych produkcji nie możesz przegapić w tym roku

W tureckiej telewizji nie ma mowy o przestoju. Nowe seriale pojawiają się jak grzyby po deszczu. W 2022 roku pojawił się m.in. nowy codzienny serial z Selin Sezgin z "Elif" w roli głównej" oraz serialowa nowość z Özge Yağız, czyli niezapomnianą Reyhan z "Przysięgi". O czym są nowe tureckie seriale 2022? O szczegółach opowiadamy w galerii.

11.05.2022Ranking

Śluby gwiazd tureckich seriali. Publikujemy zdjęcia z uroczystości. Zobaczcie, które gwiazdy powiedziały sobie "tak"

Śluby w tureckim show-biznesie to wielkie wydarzenia, o których chętnie rozpisują się media. Przygotowaliśmy dla was zestawienie tureckich gwiazd, które są już po ślubie. Burak Ozcivit i Fahriye Evcen tworzą jedno z najpopularniejszych małżeństw w Turcji. Kto jeszcze? Po szczegóły zajrzyj do naszej galerii. Sprawdź, jak wyglądały śluby tureckich aktorek i aktorów.

11.05.2022Ranking

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×