Aktualności

"Zranione ptaki" odcinek 40. Levent ma wyrzuty sumienia względem Meryem. Ömer upiera się, by iść na przyjęcie z siostrą! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Zranione ptaki" - w 40. odcinku tureckiej telenoweli zobaczymy, jak Levent "idzie po rozum do głowy". Dociera do niego, jak bardzo się mylił względem Meryem! Nie zgadza się również na zwolnienia w firmie. Cała rodzina Metehanoğlu wybiera się na doroczne przyjęcie dobroczynne. Ömer upiera się, aby iść z ukochaną siostrą. Nie wszyscy domownicy reagują entuzjazmem na myśl, że Levent zobaczy Meryem w kreacji wieczorowej... Oto, co się wydarzy w następnym odcinku "Yaralı Kuşlar".

17.05.2022Zranione ptaki

"Zranione ptaki". Tutaj rozgrywa się to, co najważniejsze, a złoto kapie z sufitu! Zobacz, jak wygląda willa rodziny Metehanoğlu z tureckiego serialu!

Serial "Zranione ptaki" zyskuje w Polsce coraz większą popularność. Produkcja znad Bosforu traktująca o losach biednej Meryem i jej braciszka, który jest porwanym dzieckiem Leventa o czym mężczyzna nie wie, jest typowa dla Turcji. Oznacza to, że nie brak w nim okazałej willi, w której rozgrywa się większość fabuły! Sprawdź w naszej galerii, w jakich luksusach mieszkają serialowi bohaterowie "Yaralı Kuşlar"!

17.05.2022Zranione ptaki

"Świat według Kiepskich". Krzysztof Dracz to absolutny rekordzista! Zagrał blisko 100 ról w jednym serialu. Prezentujemy listę wszystkich krecji aktora w słynnym sitcomie

Krzysztof Dracz jest z pewnością świetnie znany fanom "Świata według Kiepskich". Aktor pojawiał się w słynnym sitcomie w niemalże 100 różnych rolach, co czyni z niego żywą legendę kultowego serialu. Postanowiliśmy wyliczyć wszystkie role Krzysztofa Dracza w "Świecie według Kiepskich". Jego dorobek z pewnością robi wrażenie!

17.05.2022Świat według Kiepskich

"Rolnik szuka żony 9". Co rolnik Tomek chciałby przeczytać w liście? Zobacz, jak uczestnicy randkowego show TVP poradzili sobie z quizem wiedzy o polskiej wsi i programie "Rolnik szuka żony"!

W weekendowym wydaniu programu "Pytanie na śniadanie" pojawili się rolnicy, których poznaliśmy w tzw. zerowym odcinku programu "Rolnik szuka żony". Rolnik Tomek R., Mateusz, Michał i Tomek W. zostali podzieleni na dwie drużyny i wzięli udział w quizie sprawdzającym ich wiedzę o polskiej wsi i programie "Rolnik szuka żony". Odpowiedzieli również, co chcieliby przeczytać w liście od kandydatek do ich serca!

17.05.2022Rolnik szuka żony 9

"Sanatorium miłości". Anna z Olsztyna po finale przeszła metamorfozę! Co ją do tego skłoniło? Zobacz, jak teraz wygląda bohaterka randkowego show TVP!

Za nami finał 4. sezonu "Sanatorium miłości" - było romantycznie, było pięknie... Czas na nowe! Na zmiany zdecydowała się jedna z bohaterek programu Marty Manowskiej, Anna z Olsztyna. Kuracjuszka, jak sama przyznaje, miała dość jasnego koloru włosów, który jej zdaniem mocno ją postarzał. Postanowiła więc na zmiany - i podzieliła się z Telemagazyn.pl efektami metamorfozy!

17.05.2022Sanatorium miłości

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×