"À la show". Kayah gościem Alicji Resich-Modlińskiej w Niedzielę Wielkanocną

Gościem kolejnego odcinka "À la show" będzie wybitna polska wokalistka - Kayah. W ubiegłym roku minęło 20 lat od wydania Jej debiutanckiego albumu pt. "Kamień", który sama napisała i wyprodukowała. Wielu słuchaczy wciąż uważa go za jeden z najlepszych w historii polskiej fonografii. Nie powinno to nikogo dziwić. W końcu Kayah została muzycznie "namaszczona" przez Czesława Niemena i Grzegorza Ciechowskiego.

Multimedia

W rozmowie z Alicją Resich - Modlińską Kayah opowie o swoim dzieciństwie, które spędziła w wielokulturowym Białymstoku, o domu pełnym muzyki, w którym Ojciec zmuszał Ją do nauki muzyki klasycznej.

Kayah przyzna się do swoich słabości, między innymi opowie o emocjach, którymi nasiąknęła w domu rodzinnym, przez który tak naprawdę do dzisiaj ma problemy z samooceną. O pewności zawodowej i niepewności jako kobiety.

Wokalistka opowie także o początkach swojej kariery, o byciu najlepszą w chórkach w latach 80-tych, o współpracy z grupą De Mono, o tym jak postrzegała swoje umiejętności kiedyś i jak ocenia je dzisiaj. Wytłumaczy, dlaczego Jej zdaniem nie zrobiła międzynarodowej kariery. Katarzyna Rooyens opowie o jednym z Jej najciekawszych projektów muzycznych pt. "Transoriental orchestra", z którym objechała już prawie cały świat oraz o tym, że już trochę znudziła się muzyką pop.Artystka wyzna także, jakie są Jej relacje damsko - męskie, a także zdradzi jakie ma plany na przyszłość, niekoniecznie związane z muzyką.

W programie także fragmenty pierwszych telewizyjnych występów wokalistki, a także wypowiedzi Jej przyjaciół: Urszuli Dudziak i Andrzeja Krzywego.

"À LA SHOW" W NIEDZIELĘ, 27.03.2016 O GODZ. 13:05 W TVP ROZRYWKA!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×