A w "Bitwie..." wojna Węgorzewskiej z Górniak

W sobotniej "Bitwie na głosy" odpadł pierwszy zespół, ale i tak najważniejsza była wymiana uprzejmości między Alicją Węgorzewską a Edytą Górniak.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: KOLEJNA ODSŁONA KONFLIKTU WĘGORZEWSKA - GÓRNIAK WĘGORZEWSKA I GÓRNIAK SKŁÓCONE O CARRERASA

Rywalizację wygrała ekipa Ryszarda Rynkowskiego, która zaśpiewała "Moves Like Jagger". Odpadł zespół sióstr Przybysz po wykonaniu piosenki Prince’a "Musicology", ale i tak wszystkie prezentacje były tylko wstępem do występu grupy Edyty Górniak. Widzowie we wcześniejszym odcinku zapewnili jej przejście do następnej rundy, więc najważniejsza było, jak występ oceni Alicja Węgorzewska.

CZYTAJ TAKŻE: WĘGORZEWSKA I GÓRNIAK - SPORU NIE BYŁO? WOJNA WĘGORZEWSKIEJ Z GÓRNIAK

Już w felietonie wprowadzającym, Górniak uprzedziła, że jej propozycja będzie katastrofą i wybrała "Jej czarne oczy" Ivana Komarenko. Po występie ekipy, Węgorzewska potwierdziła to przekonanie liderki zespołu, ale zapewniała, że Górniak wykazała się niespodziewanym poczuciem humoru wybierając ten utwór... Oczywiście, dorzuciła, że wszystko to, co pisze prasa na temat konfliktu między nią a Górniak, to bzdury... Edyta ze swojej strony zapewniła, że ciepło odbiera słowa jurorki...

Kinowe i telewizyjne hity na ekranie Twojego komputera: kino.telemagazyn.pl/

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×