"A.B.C.". John Malkovich jako pierwszy Amerykanin wciela się w słynnego detektywa Herculesa Poirot!

Herkules Poirot jest jedną z najpopularniejszych postaci z powieści Agathy Christie. Wcielali się w nią Peter Ustinov, Albert Finney, David Suchet i Kenneth Branagh. Tym razem słynnego detektywa w miniserialu "A.B.C." gra Amerykanin John Malkovich.

Multimedia

"A.B.C."pierwsze dwa odcinki miniserialu w czwartek 24.01.2019 o godz. 21:00 w Canal+ ! - sprawdź program tv

Herkules Poirot jest jedną z najpopularniejszych postaci z powieści Agathy Christie. Zarówno na małym jak i dużym ekranie wcielali się w nią Peter Ustinov, Albert Finney, David Suchet. Kenneth Branagh, który w 2017 roku zagrał legendarnego belgijskiego detektywa w filmie "Morderstwo w Orientexpresie", powróci do tej roli w nowej ekranizacji "Śmierci na Nilu", która w tym roku pojawi się na ekranach kin.

Nie całkiem poważna historia krachu na nowojorskiej giełdzie! Kiedy premiera? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Tymczasem mamy okazję obejrzeć najnowszą adaptację opowiadania "The ABC Murders" przygotowywaną przez BBC, w której Herculesem Poirot jest amerykański aktor John Malkovich. Na ekranie towarzyszą mu Shirley Henderson, Kevin McNally, Gregor Fisher, Jack Farthing, Tara Fitzgerald, Andrew Buchan i gwiazda serii o Harrym Potterze - Rupert Grint.

Rok 1933. Emerytowany detektyw Herkules Poirot otrzymuje serię listów z pogróżkami. Gdy informuje o tajemniczych wiadomościach Scotland Yard, zostaje zignorowany. Wkrótce potem dochodzi do serii zabójstw. Zabójca wciąż umyka wymiarowi sprawiedliwości, mimo że przed każdą zbrodnią wysyła list z informacją, gdzie i kiedy należy szukać następnej ofiary. Przy zwłokach zawsze zostawia rozkład jazdy pociągów, potocznie nazywany ABC. Co więcej, w listach również podpisuje się „A.B.C.”. Herkules Poirot przeczuwa, że zostawiane wskazówki mają sprowadzić policję na błędny trop.

Do sieci trafiło pierwsze zdjęcie z serialu! Co na nim widać?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×