"Absentia" sezon 3. Neil Jackson opowiedział o nowym sezonie serialu! Co zrobi Jack Byrne? [WYWIAD]

Doskonała wiadomość dla wszystkich fanów serialu AXN pt. "Absentia". Wielkimi krokami nadchodzi 3. sezon serialu, za którego reżyserię odpowiadają Kasia Adamik oraz Greg Zgliński. Jedną z gwiazd produkcji jest Neil Jackson, który opowiedział nam o nowych odcinkach!

Multimedia

"Absentia" sezon 3" - premiera we wtorek, 7 lipca, o godzinie 22:00 na antenie AXN

"ABSENTIA" 3. SEZON - CO SIĘ WYDARZY?

Nowy sezon serialu "Absentia" rozpoczyna się trzy miesiące po dramatycznych wydarzeniach z drugiej serii, gdy Emily zbliża się do końca okresu zawieszenia w służbie w FBI. Jej spokój burzy jedna ze spraw kryminalnych Nicka Duranda, bezpośrednio dotykająca rodzinę Emily. Bliscy agentki stają w obliczu śmiertelnego zagrożenia. Emily musi wyruszyć w daleką podróż, która wystawi ją na niebezpieczną próbę.

Kasia Adamik i Greg Zgliński reżyserują 3. sezon serialu AXN! Co się wydarzy?Zobacz więcej

Jedną z kluczowych postaci 3. sezonu serialu "Absentia" będzie Jack Byrne. Neil Jackson, który wciela się w tego bohatera, tak nam przedstawił metamorfozę swojej postaci w nowych odcinkach:

Spotykamy go w momencie, gdy bardzo cierpi. Trzeci sezon rozpoczyna się bezpośrednio po wydarzeniach z drugiego. Jack opłakuje śmierć kobiety, którą kochał, a zarazem osoby, za którą się podawała. Alice okazała się kimś zupełnie innym i Jack dowiedział się o tym w tym samym czasie, co pozostali bohaterowie. Nie może się jednak nikomu zwierzyć. Nikt nie wie, co się między nimi działo, więc Jack musi zachować swój ból w tajemnicy.

Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach serialu "Absentia"? Sprawdźcie wywiad wideo!

KIM JEST NEIL JACKSON?

Neil Jackson zyskał rozgłos dzięki swojej tytułowej roli w przebojowym serialu "Jeździec bez głowy". Wystąpił gościnnie w wielu serialach telewizyjnych, takich jak "Blindspot: Mapa zbrodni", "The Original", "Impersonalni", "Białe kołnierzyki", "CSI: Kryminalne zagadki Miami", "Jak poznałem waszą matkę" czy "Dowody zbrodni". Zagrał także wiodące role w serialach "Za wszelką cenę", "Na salonach i w suterenie" i "Flash Forward: Przebłysk jutra", a także w nagranym przez Stevena Spielberga pilocie do serialu "Lumen".

Neil grał także w produkcjach kinowych. Współpracował z takimi znanymi filmowcami jak: Oliver Stone (rola Perdikkasa w filmie "Aleksander"), Woody Allen ("Poznasz przystojnego bruneta"), a ostatnio z Tomem Fordem przy kręceniu "Zwierząt nocy", gdzie zagrał u boku Amy Adams. Pojawił się w "007 Quantum of Solace" jako pan Slate, zagrał w "Push" u boku Chrisa Evansa i Dakoty Fanning oraz w filmie "Śniadanie na Plutonie" z Cillianem Murphym. Jackson odniósł także sukces w charakterze scenarzysty. Napisał scenariusz do filmu "The Passage", w którym zagrał u boku Stephena Dorffa, oraz do "Off Ramp", krótkometrażowego filmu o bezdomnym weteranie wojennym, przy którym pracował również jako reżyser.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×