"Ach śpij kochanie". Andrzej Chyra jako polski Hannibal Lecter w nowym thrillerze Krzysztofa Langa. Kto jeszcze pojawił się w obsadzie? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Andrzej Chyra jako polski Hannibal Lecter? Brzmi wybornie! W sieci właśnie pojawiła się pierwsza wideo zapowiedź nowego filmu Krzysztofa Langa pt. "Ach śpij kochanie", w którym główną rolę zagra Andrzej Chyra. Sprawdźcie, kto jeszcze pojawił się w obsadzie!

Multimedia

Od kilku lat w Krakowie i okolicach znikają ludzie. W sumie 67 osób. Młody śledczy Karski (Tomasz Schuchardt), wbrew swoim przełożonym, stawia hipotezę o seryjnym mordercy. Wkrótce w kręgu podejrzanych pozostaje tylko jeden człowiek: Władysław Mazurkiewicz (Andrzej Chyra) zwany Pięknym Władkiem.

TVP zmienia tytuł serialu o kulisach władzy królów z dynastii Piastów!Zobacz więcej

To król życia, zamożny kobieciarz, szanowany obywatel, ale także człowiek o zaskakujących powiązaniach, hipnotycznym uroku i niejasnej przeszłości. Karski w trakcie śledztwa zaczyna napotykać na coraz większe trudności. Znikają dowody i akta spraw. Ludzie, którym ufał odwracają się przeciw niemu, a między nim i podejrzanym tworzy się nietypowa relacja… A w tle całej sprawy jak duch pojawia się tajemnicza piękna kobieta.

Za reżyserię "Ach śpij kochanie" odpowiada Krzysztof Lang, natomiast autorem scenariusza jest Andrzej Gołda. W obsadzie, obok Andrzeja Chyry, znaleźli się także Tomasz Schuchardt, Andrzej Grabowski, Karolina Gruszka, Katarzyna Warnke, Arkadiusz Jakubik, Katarzyna Figura, Izabela Kuna, Jerzy Trela, Ireneusz Czop, Sandra Staniszewska oraz Bogusław Linda.

"ACH ŚPIJ KOCHANIE" DO KIN TRAFI 20 PAŹDZIERNIKA

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×