"Ach śpij kochanie". Poznajcie bohaterów filmu. Co łączy Chyrę i Warnke? [WIDEO]

Plejada gwiazd polskiego kina w osnutym na faktach thrillerze o miłości, która prowadzi do zbrodni. Sprawdźcie sieć powiązań bohaterów w "Ach śpij kochanie" i odliczajcie dni do premiery! Film do kin trafi 20 października.

Multimedia

Od kilku lat w Krakowie i okolicach znikają ludzie. W sumie 67 osób. Młody śledczy Karski, wbrew swoim przełożonym, stawia hipotezę o seryjnym mordercy. Wkrótce w kręgu podejrzanych pozostaje tylko jeden człowiek: Władysław Mazurkiewicz zwany Pięknym Władkiem.

Andrzej Chyra jako polski Hannibal Lecter w nowym thrillerze Krzysztofa Langa! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

To król życia, zamożny kobieciarz, szanowany obywatel, ale także człowiek o zaskakujących powiązaniach, hipnotycznym uroku i niejasnej przeszłości. Karski w trakcie śledztwa zaczyna napotykać na coraz większe trudności. Znikają dowody i akta spraw. Ludzie, którym ufał odwracają się przeciw niemu, a między nim i podejrzanym tworzy się nietypowa relacja… A w tle całej sprawy jak duch pojawia się tajemnicza piękna kobieta.

Za reżyserię "Ach śpij kochanie" odpowiada Krzysztof Lang, natomiast autorem scenariusza jest Andrzej Gołda. W obsadzie, obok Andrzeja Chyry, znaleźli się także Tomasz Schuchardt, Andrzej Grabowski, Karolina Gruszka, Katarzyna Warnke, Arkadiusz Jakubik, Katarzyna Figura, Izabela Kuna, Jerzy Trela, Ireneusz Czop, Sandra Staniszewska oraz Bogusław Linda.

Zapraszamy do naszej galerii, gdzie dowiecie się, co łączy bohaterów grany przez Andrzeja Chyrę, Katarzynę Warnke, Tomasza Schuchardta i Karolinę Gruszkę!

"ACH ŚPIJ KOCHANIE" W KINACH OD 20 PAŹDZIERNIKA

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×