"Ach, ten ślub!". Ślub Krzysztofa Rutkowskiego i Mai Plich w TVN Style! Jak wyglądały przygotowania do uroczystości?

Krzysztof Rutkowski wziął ślub z Mają Plich w sobotę, 17 sierpnia 2018 r. Przygotowania do uroczystości i ceremonia w Pałacu w Rozalinie zostaną pokazane jesienią w TVN Style w nowym programie "Ach, ten ślub!".

Multimedia

Ślub Krzysztofa Rutkowskiego i Mai Plich w TVN Style!

Jesienią 2019 r. w TVN Style zobaczymy nowy program o tematyce ślubnej - "Ach, ten ślub!". Show poprowadzą projektantka sukien Magda Socha-Włodarska i dekoratorka Agnieszka Winnicka, a w jednym z odcinków zobaczymy przygotowania i przebieg ślubu Krzysztofa Rutkowskiego i Mai Plich!

Krzysztof Rutkowski wziął ślub z Mają Plich! Uroczystość odbyła się w Pałacu znanym z "Projektu Lady"!Zobacz więcej

W programie "Ach, ten ślub!" ekspertki pomogą parom w przygotowaniach do najważniejszego dnia w ich życiu. Pokażą jak wyjść z sytuacji pozornie bez wyjścia, pomogą dobrać idealne siknie i garnitur, zadbają o wystrój kościoła, sali weselnej czy też urzędu stanu cywilnego, a także przygotują odpowiednią oprawę muzyczną. Uczestnikami są pary, które zgłosiły się na casting, ale w jednym z odcinków zobaczymy też, jak wyglądał ślub detektywa Krzysztofa Rutkowskiego oraz Mai Plich.

Premiera programu "Ach, ten ślub!" już w niedzielę, 15 września o godzinie 13:00. W sumie ma być 10 odcinków, pokazywanych co niedziela.

Jak kiedyś wyglądał Krzysztof Rutkowski? Jak zmieniał się słynny detektyw? Zawsze miał kwadratową fryzurę?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Rob (gość)

    Ale ten tvn to śmieciowa stacja , taka jak polszmat o tvp isie nie wspominając Kto to jest ten rutkowski ? , co to za bzdurny program?????? , dla kogo te orły z tvnu to kierują? , chyba tylko dla siebie.

    25.08.2019 12:26
  • Stach (gość)

    Na własnym ślubie w okularach chodzić... Co za debil.

    21.08.2019 20:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×