Ada Fijał już dzisiaj w "Hell's Kitchen" [ZDJĘCIA]

Od kiedy Ada Fijał została mamą, bardzo rzadko pojawia się publicznie. Aktorkę będziemy mogli zobaczyć już dziś w "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia".

Multimedia

Ada Fijał została mamą pod koniec sierpnia. Mimo opieki nad synkiem, aktorce udało się znaleźć czas, aby pojawić się w piekielnej restauracji szefa Wojciecha Modesta Amaro. Jak Ada wspomina wizytę w "Hell's Kitchen"?

  • Wojciech Modest Amaro jest piekielnym szefem. Niezależnie od panujących w jego kuchni niezwykłych smaków, które lubię, nie zdecydowałabym się na udział w konkursie. Wolę próbować dań, niż gotować. Uczestnicy programu nie mają też takiego komfortu, jak my na planie serialu, gdzie w razie czego można nagrać dubla. W "Hell's Kitchen" wszystko dzieje się na żywo, jest wybuchowo i gorąco. Emocje są podkręcone do granic możliwości - mówi Ada Fijał.

CZYTAJ TAKŻE: "HELL'S KITCHEN". ZOBACZ, KTO BĘDZIE GOŚCIEM PROGRAMU 21.10.2014! [ZDJĘCIA] ["HELL'S KITCHEN", 21.10.2014. ZAPŁAKANA UCZESTNICZKA: CIĄGLE DAJEMY D! [WIDEO]](//www.telemagazyn.pl/aktualnosci/w-telewizji/32871,hell-s-kitchen-21-10-2014-zaplakana-uczestniczka-ciagle,id,t.html)*

Przypomnijmy, że oprócz Ady Fijał w programie pojawi się także aktor Kuba Wesołowski. Uczestnicy wspólnie z szefem Wojciechem Modestem Amaro odwiedzą jego restaurację.

Co jeszcze czeka widzów "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia"? Przekonamy się już dziś o godzinie 20.05 w Polsacie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×