"Adam i Ewa". Katarzyna Chrzanowska ma poważne problemy. "Od stycznia jestem przykuta do łóżka"

Katarzyna Chrzanowska opublikowała w sieci niepokojący jej fanów wpis. Okazuje się, że aktorka znana z serialu "Adam i Ewa", który przyniósł jej sporą w Polsce popularność, od stycznia boryka się z poważnymi powikłaniami po przebytej chorobie. Choć wydawać by się mogło, że wirus opuścił jej ciało, nie odzyskała ona sił. Jej stan zdrowia jest fatalny, co postanowiła wyznać w mediach społecznościowych. Jej wpis wywołał niepokój wśród fanów.

Multimedia

Katarzyna Chrzanowska ma poważne problemy zdrowotne

Katarzyna Chrzanowska to polska aktorka, której największą rozpoznawalność w Polsce dał serial "Adam i Ewa. Wcielała się w nim w tytułową Ewę, a partnerował jej tragicznie zmarły Waldemar Goszczem. Mimo to, w pewnym momencie aktorka zdecydowała się zniknąć z polskiego show-biznesu i wyprowadziła się z Polski.

Córka Waldemara Goszcza kwitnie w roli mamy. Tak dzisiaj wygląda Wiktoria Zuzanna GoszczZobacz więcej

Aktorka od wielu lat mieszka w Hiszpanii. Choć klimat tego kraju jest znacznie przyjaźniejszy niż polski, niestety nie oznacza to, że życie aktorki jest usłane różami i "świeci w nim tylko słońce". Katarzyna Chrzanowska doświadczyła ogromnej tragedii - straciła ukochanego męża. Walczyła również z nowotworem, a chemioterapii poddała się podczas pandemii.

Katarzyna Chrzanowska ma problemy po zakażeniu koronawirusem

Teraz gwiazda opublikowała wpis, który poruszył i zaniepokoił jej fanów (pisownia oryginalna):

Od 17 stycznia jestem przykuta do łóżka .obustronne covidove zapalenie pluc - zaczyna wpis. - Dawali mi strasznie dużo antybiotyków. Powiedziałam stop. Pielęgniarki dostały " rozpiskę" i nie myśląc by mi aplikowały kilogramy antybiotyków i sterydow Na początku to było piekło. Przywolywalam obrazy z życia Marii Antoniny.jrst taki film na podstawie prawdziwej historii: skafander i motyl. Jest to Historia popularnego dziennikarza który miał wypadek samochodowy. Jedynym środkiem komunikacji były powieki. Odkrył to z pielęgniarka i napisali książkę. Ja czasem wariuje że nie mogę znalezc dlugopisu a ten pisze powiekami. Czuję się zawstydzona.

Wywołała skandal i zniknęła. Wróciła na salony i znów szokuje!Zobacz więcej

Pod wpisem aktorki nie brak komentarzy z wyrazami wsparcia i otuchy (pisownia oryginalna):

Zdrowiej szybko ❤ !!!

Zdrowia, Kasieńko. Trzymaj się i uwierz, że dasz radę. MUSI być dobrze

Kasiu to wszystko minie - masz dużo miłości wokół siebie

Życzę nieprawdopodobnie DUŻO ZDROWIA i jeszcze WIĘCEJ CIERPLIWOŚCI. 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀💐💚👍

Kasiunia trzymaj się kochanie będzie dobrze wiem od Jagody jak dała Ci popalić tą choroba ale wiem po sobie że człowiek jak się nie podda to zwycięży tak że całuję mocno I życzę szybkiego powrotu do zdrowia

Kasiu kochana, dasz radę. Jesteś taka dzielna! Ściskam Cię mocno.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×