"Adam i Ewa". Katarzyna Chrzanowska walczyła o życie. Aktorka spędziła w śpiączce dwa miesiące

Katarzyna Chrzanowska, znana z kultowego serialu "Adam i Ewa", opublikowała w mediach społecznościowych poruszający wpis. Aktorka opowiedziała w nim o swoich problemach zdrowotnych. Jak się okazuje, artystka przez 2 miesiące przebywała w śpiączce i dopiero niedawno się z niej wybudziła.

Multimedia

Katarzyna Chrzanowska - kariera aktorska

Katarzyna Chrzanowska jest polską aktorką telewizyjną i filmową. Rozpoznawalność przyniosła jej role Ewy Werner oraz Róży Przełęckiej–Kamieńskiej, w słynnym serialu "Adam i Ewa". Artystę mogliśmy również oglądać w produkcjach takich jak: "Na dobre i na złe", "Samo życie", czy "Pensjonat pod różą". Jednymi z ostatnich ról, w jakich mogliśmy oglądać Katarzynę Chrzanowską, byłe epizody w serialach "Ojciec Mateusz" i "Prawo Agaty".

Była żona Waldemara Goszcza odnosi sukcesy w biznesie! Niedawno została też babcią!Zobacz więcej

Problemy zdrowotne Katarzyny Chrzanowskiej. "Nie traćmy czasu, proszę mnie uśpić"

Aktorka niedawno opublikowała na swoim koncie na Facebooku poruszający wpis, w którym opowiedziała o swoim stanie zdrowia. Jak się okazało, artystka cierpiała na obustronne covidowe zapalenie płuc i konieczne było jej przetransportowanie do szpitala.

Zmieniano mi maski tlenowe na coraz silniejsze antybiotyki. Stan raczej się pogarszał. Zdecydowano się przenieść mnie na UCI czyli Unidad de Cuidados Intensivo, gdzie mam 24/24 stałą opiekę – opowiedziała na Facebooku.

Katarzyna Chrzanowska wyjawiła również, że jej lekarka prowadząca poinformowała ją, że konieczna będzie intubacja.

Broniłam się. Powiedziałam, że wyjdę z tego sama. Potrzebuję więcej czasu. W związku z tym (...) leżałam jeszcze z pogarszającym się stanem" – wyjaśniła. W pewnym momencie pani doktor wyjaśniła, że bez tego gwiazda "Adama i Ewy" może umrzeć. "Dostałam telefon od córek i usłyszałam, jak prosiły mnie załamującym głosem: »Mamo, zrób to dla nas«. Nie byłam do końca świadoma tak wielkiego zagrożenia. Kiedy mi to powiedziały, zawołałam Marie i mówię: Ok, nie traćmy czasu. Proszę mnie uśpić. Przebudziłam się po dwóch miesiącach - wyznała aktorka.

W dalszej części wpisu możemy przeczytać, że bardzo ciężko było jej do normalności. Jej ciało po dwumiesięcznej śpiączce odzwyczaiło się chodzenia, mówienia, czy samodzielnego oddychania. Jednocześnie aktorka wyraziła swoją wdzięczność za opiekę, jaką otrzymała.

Poniżej można przeczytać pełny wpis Katarzyny Chrzanowskiej

Zobacz galerię

Bartłomiej Topa wspomina śmierć swojego dziecka. "To jest jakiś absurd"Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×