Adam Sztaba i Dorota Szelągowska unieważnili ślub kościelny! Były mąż gwiazdy TVN znów stanął przed ołtarzem

Adam Sztaba i Dorota Szelągowska byli razem 13 lat. Ich ślub był szeroko komentowany w mediach, ale sielanka nie trwała zbyt długo. Informacja o rozstaniu pary pojawiła się już trzy miesiące po hucznym ślubie. Sztabie i Szelągowskiej udało się unieważnić małżeństwo, a były mąż gwiazdy TVN niedawno znów stanął przed ołtarzem. Kim jest jego wybranka?

Multimedia

Adam Sztaba i Dorota Szelągowska ślub

Adam Sztaba i Dorota Szelągowska uchodzili za jedną z najlepiej dobranych par w polskim show-biznesie. Przez kilkanaście lat żyli w nieformalnym związku i dopiero w 2013 roku zdecydowali się sformalizować swój związek. Ceremonia odbyła się w zabytkowej cegielni w Rzucewie nad Zatoką Pucką. Świadkami państwa młodych byli Natalia Kukulska i jej mąż Michał Dąbrówka.

Małżeńskie szczęście córki Katarzyny Grocholi nie trwało długo. Sztaba i Szelągowska rozstali się już trzy miesiące po ślubie.

Nie żałuję niczego. Ani ślubu, ani związku. To było 13 ważnych lat. Poznaliśmy się, gdy byłam młoda, razem się zmienialiśmy. Decyzję o rozstaniu podjęliśmy wspólnie. Dziś oboje jesteśmy w nowych związkach, oboje mamy dzieci - opowiadała Szelągowska w rozmowie z magazynem "Twój Styl".

Dorota Szelągowska zdecydowała się na szczere wyznanie. Jako 7-latka musiała opiekować się chorującą na nowotwór mamą!Zobacz więcej

W kwietniu 2022 roku w mediach pojawiła się ciekawa informacja. Fakt dowiedział się, że Adamowi Sztabie i Dorocie Szelągowskiej udało się unieważnić ślub kościelny, a muzyk mógł ponownie powiedzieć sakramentalne "tak". Sztaba w ubiegłym roku ożenił się z Agnieszką Dranikowską, która jest jego menadżerką.

Jesteśmy wierzący. Bardzo zależało nam na ślubie kościelnym. Czekaliśmy na unieważnienie poprzedniego ślubu Adama 2 lata. Gdy to się udało, zaprosiliśmy tylko najbliższą rodzinę i bez szumu medialnego ślubowaliśmy w kościele pod Łodzią. To był konkretny kościół, który sobie upatrzyliśmy - wyjaśniła Agnieszka Dranikowska.

Zdjęcia pary znajdziesz w galerii.

Zobacz galerię

Niezwykła historia pewnego utworu

Adam Sztaba jest dziś spełnionym mężem oraz jednym z najpopularniejszych kompozytorów w Polsce. Artysta wraz z Małgorzatą "Carmell" Bernatowicz (prywatnie córką Ewy Kasprzyk) napisał utwór "Mamy siebie" jako prezent dla ukochanej żony z okazji jej urodzin.

A potem przyszła wojna... Agnieszka "oddała" swój piękny prezent, na rzecz Ukrainy a oboje sprawili, wkładając w to całe serce, że dołączyło do nich kilkudziesięciu Artystów. Było to niezwykłe wydarzenie, które do dziś wspominam z łezką w oku [...] Dochód przeznaczony jest na pomoc Ukrainie tak więc każde jego odtworzenie to realna pomoc. Ten utwór powstał z miłości...a jak wiadomo, miłość to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli - czytamy na Instagramie Magdy Steczkowskiej.

Komentarze

Skomentuj
 • gość (gość)

  kolejna-za jakiś czas-, pretendentka do listy porzuconych -

  02.05.2022 10:21
 • Zbychu (gość)

  Ślubu kościelnego nie można uniewaznic, mozna tylko orzec, że był nieważnie zawarty. Niby to samo,a co innego! Ale dalekie od Kosciola pismaki takich plotkarskich portali nie rozrożniają takich kwestii. Obce sa im terminy koscielne!!

  02.05.2022 02:53
 • Hilpka (gość)

  "Unieważnienie" ślubu kościelnego dotyczy tylko bogatych ...my szara eminencja pomimo ,że mamy ku temu "warunki" nie otrzymujemy tej " łaski" ...

  "Unieważnienie" ślubu kościelnego dotyczy tylko bogatych ....my " szara eminencja" ,pomimo "sprzyjających " warunków nie otrzymujemy tej łaski ...

  02.05.2022 00:03
 • Asia (gość)

  Czy to taki problem dla autora zapoznać się z tematem, który porusza? Nie ma czegos takiego jak unieważnienie ślubu. Gdzie się zaczęła ta plaga pseudodziennikarstwa?

  01.05.2022 20:27
 • Asia (gość)

  Czy to taki problem dla autora zapoznać się z tematem, który porusza? Nie ma czegos takiego jak unieważnienie ślubu. Gdzie się zaczęła ta plaga pseudodziennikarstwa?

  01.05.2022 20:27
 • Asia (gość)

  Czy to taki problem dla autora zapoznać się z tematem, który porusza? Nie ma czegos takiego jak unieważnienie ślubu. Gdzie się zaczęła ta plaga pseudodziennikarstwa?

  01.05.2022 20:27
 • Gosia (gość)

  Przykre jest to że przysięga przed Bogiem staje się później nieważna. Jakby ten ślub kościelny nie do końca się liczył.

  01.05.2022 19:51
 • M.Suwalska. (gość)

  Przykre jest to że przysięga przed Bogiem staje się później nieważna. Jakby ten ślub kościelny nie do końca się liczył.

  01.05.2022 19:50
 • Prawda (gość)

  Nie ma czegoś takiego jak unieważnienie Ślubu Kościelnego! Zachęcam redaktora do zorientowania się w temacie przed publikacja. Jest stwierdzenie nieważności Małżeństwa, tzn stwierdzenie że to małżeństwo nigdy nie było ważne. Jest różnica.

  01.05.2022 18:11
 • leon (gość)

  Hipokryzja. Trudno usprawiedliwiać takich ludzi, a jeszcze bardziej ich zrozumieć. Co są warte zasady tej wiary jak sobie sami wybieramy co z niej pasuje dla nas, a co możemy lekceważyć. Jeszcze bardziej podli są pracownicy przedstawiający tą wiarę, że za kasę unieważniają przysięgę daną STWÓRCY . Żałosne

  01.05.2022 08:20
 • Kerbi (gość)

  Nie ma takiego czegoś jak unieważnienie ślubu Kościelnego bo wtedy nie byłoby sensu go brać.

  30.04.2022 21:38
 • Ŕrrrrrr (gość)

  Biedaczek nie jest w stanie unieważnić śluby aby tacy przy kasie jak oni czy kurski,kasa czyni cuda.

  30.04.2022 19:57
 • Ula (gość)

  Nie ma czegoś takiego jak "unieważnienie ślubu kościelnego". Można co najwyżej stwierdzić nieważność, a to zasadnicza różnica.

  30.04.2022 16:58
 • Karolina (gość)

  To jest wiara? Może zmieńcie ślubowanie. Miłość wierność az po unieważnienie. Jak katolik może mówić że ślub jest dla niego ważny skoro z.latwosxia go unieważnia?!

  30.04.2022 16:46
 • Ellis (gość)

  To tak można sobie kolejne śluby kościelne unieważniać?????

  30.04.2022 16:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×