Adamczyk, Karolak i Topa w triathlonie [ZDJĘCIA]

Czy ktoś ich o to podejrzewał?! Pływanie, bieganie i jazda na rowerze - czyli triathlon.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: PIOTR ADAMCZYK CHCE WYSTARTOWAĆ W TRIATHLONIE! ADAMCZYK TĘSKNI ZA CZARTORYSKĄ

Morderczy trening zwieńczony ciężkimi zawodami. To jednak nie wystraszyło Tomasza Karolaka (40 l.), Piotra Adamczyka (39 l.) i Bartłomieja Topy (44 l.). Niemniej, wysiłek wymaga energii, więc asystenci aktorów musieli ich podkarmiać, by nie opadli z sił

90 kilometrów na rowerze, 1 900 metrów pływania i 21 kilometrów biegu - artyści pokazali, że są prawdziwymi twardzielami. Choć pot płynął im po czole, nie poddali się. Przez kilka godzin walczyli ze zmęczeniem, głodem i pragnieniem. Na szczęście mogli liczyć na wsparcie asystentów, którzy służyli pomocą i w razie potrzeby poili, a nawet karmili naszych bohaterów.

CZYTAJ TAKŻE: KAROLAK NIE PŁACI AGENCJI OCHRONY? ZUCH KAROLAK!

Karolak, Adamczyk i Topa podeszli do tematu jak prawdziwi zawodowcy. Przez pół roku przygotowywali się pod okiem trenera kadry narodowej. Nie było mowy o lenistwie. Trening odbywał się cztery razy w tygodniu, ale dzięki temu ich wysiłek nie poszedł na marne. Wszyscy trzej ukończyli zawody w regulaminowym czasie.

Teraz mogą pochwalić się nie tylko robiącymi wrażenie bicepsami, ale i wielkim sercem. Zebrane podczas zawodów pieniądze wpłyną na konto fundacji pomagającej dzieciakom cierpiącym na autyzm.

Zobacz również: Kubica wraca do zdrowia

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×