Adrenalina, humor i Samuel L. Jackson jako prezydent USA! "Polowanie na Prezydenta" już w kinach [WIDEO]

Jeżeli macie ochotę na wybuchowe kino akcji spod znaku „Szklanej pułapki”, to w kinach możecie aktualnie oglądać film "Polowanie na Prezydenta" z Samuelem L. Jacksonem.

Multimedia

Samuel L. Jackson jako Prezydent Stanów Zjednoczonych i doborowa ekipa aktorska u jego boku, m.in laureat Oscara Jim Broadbent („Atlas chmur”), nominowana do Oscara Felicity Huffman („Gotowe na wszystko”), charyzmatyczny Ray Stevenson („Dexter”, „Rzym”) oraz Victor Garber znany z serii „Agentka o stu twarzach”. To wszystko w nowym filmie Jalmari Helander "Polowanie na Prezydenta.

Rakiety terrorystów strącają nad zalesionymi terenami Finlandii Air Force One. Prezydent USA (Samuel L. Jackson) ewakuuje się w ostatniej chwili w opancerzonej kapsule ratunkowej, lądując w środku dzikiej puszczy. Jego tropem natychmiast ruszają zamachowcy. Jednak prezydent zyskuje zaskakującego sprzymierzeńca. Wspólnie stawią czoło uzbrojonym po zęby złoczyńcom, sięgając po sztuczki i fortele, których nie powstydziłby się król leśnych ostępów John Rambo.

„Kiedy zaczynają się kłopoty, takie jakie spotkały mojego bohatera, to nie ma znaczenia, czy jest się prezydentem, czy stolarzem. Prezydent znalazł się przypadkiem w nieznanym i trochę przerażającym miejscu i musi walczyć o swoje życie. Pewni ludzie starają się go pochwycić; prezydent nagle staje się ofiarą, na którą ktoś poluje. W tej sytuacji jego pozycja i zawód nie mają żadnego znaczenia. Przez pewien czas ma nadzieję na szybki ratunek ze strony swoich współpracowników, ale z czasem dociera do niego, że musi sobie radzić sam. W tej dzikiej puszczy nie jest już prezydentem, tylko zwykłym anonimowym facetem. Dlatego nie zwracałem się z prośbą o porady, jak zagrać prezydenta do Baracka Obamy. Ani do Morgana Freemana, czy Jamie’ego Foxxa” – referuje Samuel L. Jackson. Film "Polowanie na prezydenta" od 26 czerwca w kinach.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun filmu.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×