adrian szymaniak

„Ślub od pierwszego wejrzenia”. Adrian Szymaniak i Anita Szydłowska się rozstali!? Mężczyzna postanowił przerwać milczenie. „Tę sytuację wszyscy dobrze znają”

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak byli uczestnikami 3. edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Choć ich przygoda ze ślubnym show już dawno się skończyła, to małżeństwo wciąż cieszy się ogromną popularnością. Ostatnio jednak fani pary zaczęli się poważnie niepokoić o to, czy Adrian i Anita są jeszcze razem. Mężczyzna postanowił przerwać milczenie i zabrał głos w tej sprawie.

07.11.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak potoczyły się losy bohaterów? Oto, czego dowiedzieliśmy się z odcinka specjalnego

Odcinek specjalny programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" pokazał, jak potoczyły się losy bohaterów telewizyjnego eksperymentu. Części z nich rzeczywiście udało się poznać przed kamerami swoją drugą połówkę. Nie wszyscy mieli jednak tyle szczęścia. Wszystko, czego dowiedzieliśmy się z odcinka specjalnego "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znajdziecie w naszej galerii!

22.02.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita Szydłowska przeszła metamorfozę. Fani są pod wrażeniem!

Anita Szydłowska jest znana jako jedna z uczestniczek "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Kobieta znalazła się w gronie szczęśliwców, którym udało się spotkać w programie swoją drugą połówkę. W mediach społecznościowych często pokazuje swoje życie prywatne. Niedawno pochwaliła się swoją metamorfozą. Jak zmieniła się uczestniczka? Jak komentowali jej nowy wygląd internauci?

21.09.2021Ślub od pierwszego wejrzenia

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×