adriana kalska

"Asymetria". Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski świętują zakończenie zdjęć nowego filmu Konrada Niewolskiego! W obsadzie również Fronczewski i Szapołowska!

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski to para, która łączy pracę z życiem prywatnym. Spotkali się na planie "M jak miłość" i zaiskrzyło! Od tego czasu, poza popularną "emką", możemy oglądać ich razem również w teatrze, ale wielkimi krokami nadchodzi filmowy projekt, w który są oboje zaangażowani, a mianowicie "Asymetria" w reżyserii Konrada Niewolskiego!

07.07.2020Asymetria

Telekamery Tele Tygodnia 2020. Szykowna Doda, ekstrawagancki Norbi z żoną i odchudzona Katarzyna Skrzynecka! Zobacz zdjęcia z czerwonego dywanu!

Plejada gwiazd pojawiła się na gali rozdania Telekamer 2020. Szyku na czerwonym dywanie zadała Doda w sukni z odważnym rozcięciem. Na ściance pozowali też: Norbi z żoną, odmieniona Katarzyna Skrzynecka z mężem, Mikołaj Roznerski z Adrianą Kalską oraz Gosia Andrzejewicz. Zobacz zdjęcia z czerwonego dywanu! Sprawdź, kto jeszcze pojawił się na Telekamerach 2020.

03.02.2020Telekamery 2020

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×